Adele atteikusies no 120 miljoniem USD

Adele atteikusies no miljoniem

Adele (Adele Laurie Blue Adkins), angļu dziedātāja un dziesmu autore, nesen iepriecināja sava talanta cienītājus ar ziņu, ka šoruden pēc četru gadu pārtraukuma klajā nāks ilgi gaidītais viņas trešais albums.

Taču neraugoties uz fanu ilgām, Adele atteikusies sniegt koncertus sava jaunā albuma reklāmas kampaņas ietvaros. Dziedātāja jau agrāk ir atzinusies, ka viņai nepatīk uzstāties „dzīvajā”, jo stāvot uz skatuves viņu pārņemot bailes.

EXCLUSIVE: Adele is spotted going into the Chelsea Farmers' Market

Taču nu Adele savu atteikumu pamatojusi ar jaunu argumentu — zvaigzne nevēlas pat 120 miljonu ASV dolāru dēļ pat uz brīdi būt šķirtai no sava divus gadus jaunā dēlēna Andželo un atteikties no ģimenes idilles kopā ar savu civilvīru Saimonu Konecki (attēlā zemāk).

Adele

Adele

Producentiem, lai cik ļoti pūlētos, nav izdevies pierunāt Adeli koncertēt, kur nu vēl pārcelties uz dzīvi Lasvegasā, noslēdzot ļoti izdevīgu līgumu uz vairākiem gadiem, kā to izdarījuši Eltons Džons, Britnija Spīrsa un Selīna Diona. Te gan jāpiebilst, ka Adele ne tikai nevēlas nekur braukt, viņu uztraucot arī veselības stāvoklis. 2011. gadā dziedātāja pārcieta balss saišu operāciju, un toreiz ārsti viņai piekodināja tās saudzēt, sevišķi nepārslogojot. Īpaši tas attiecas uz koncertiem plašās koncertzālēs lielai auditorijai. Pēc kakla operācijas Adele tikai vienu reizi ir dziedājusi uz skatuves – Grammy balvas pasniegšanas ceremonijā 2012. gada februārī.

Pēc tam Adeles talanta pielūdzēji visā pasaulē viņas brīnumdaiļo balsi klātienē varēja baudīt, klausoties mūziku filmai par Džeimsu Bondu „Skyfall”, kuru viņa dziedāja 2013. gadā Oskaru pasniegšanas ceremonijā.

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar