8 šausmu filmas, kuru pirmizrāde gaidāma 2019. gadā

šausmu filmas

Ja esat gatavi bailēs paklabināt zobus, skatoties nervus kutinošu kino, tad šogad varēsiet to darīt uz velna paraušanu –  šausmu filmu žanrs beidzot atdzims ar jaunu sparu.

Jau 2018. gadā šī žanra piekritējus priecēja spraigas un baisas šausmenes, tostarp filmas Klusā pasaule, Iznīcināšana, Reinkarnācija, Helovīns un vēl daudzas citas. Taču šis gads solās būt sevišķi šausmenīgs.

Lūk, astoņas šausmu filmas, kuru pirmizrāde gaidāma šogad:

1. Escape Room

Seši savstarpēji nepazīstami cilvēki saņem ielūgumu piedalīties izlaušanās spēlē, kurā viņiem jāatrod izeja no dažādām telpām. Sapratuši, ka tam, kurš istabu pametīs pēdējais, lemts mirt, viņi ir spiesti likt lietā visu savu atjautību, lai izdzīvotu.

2. The Prodigy

Stāsts par jaunu, laimīgu un harmonisku ģimeni. Taču tad māte konstatē, ka viņa dēla uzmanība kļūst arvien dīvaināka un pārdabiskāka. Un tad filmā sākas šausmas.

3. Happy Death Day 2U

Koledžas audzēkne atklāj, ka nāve būtu pārsteidzoši vieglāka par to, kas viņu vēl sagaida. Kas var būt vēl briesmīgāks par tēlu bērna maskā, kurš vicina nazi un nogalina?

4. Us

Ģimene – māte un tēvs kopā ar bērniem  – dodas uz savu brīvdienu māju, cerēdami, ka kopā ar draugiem lieliski pavadīs laiku. Taču atpūta pārvēršas murgā un haosā brīdī, kad mājā ierodas neaicināti viesi.

5. Captive State

Apmēram desmit gadus pēc tam, kad kādu Čikāgas apkaimi okupējis ārpuscivilizācijas karaspēks, sāk pētīt konflikta abas puses. Spraigs un nervus stindzinošs stāsts par citplanētiešu uzbrukumu.

6. Pet Sematary

Kad ģimene kopā ar bērniem pārceļas uz dzīvi lauku mājā, viņi tiek iepazīstināti ar stāstiņiem par tuvumā esošajiem zvēru kapiem. Pēc tam, kad furgons notriec šīs ģimenes kaķi, tēvs dodas viņu apglabāt šajos kapos. Taču izrādās, ka šī nav parasta kapsēta, un ģimenes galva Luijs saprot, ka labāk pašam būt mirušam. Starp citu, filma uzņemta pēc Stīvens Kinga darba motīviem.

7. The Curse of La LLorona

Ignorējot baiso brīdinājumu par māti, kura tiek turēta aizdomās par savu bērnu slepkavību, sociālā darbiniece un viņas bērni drīz vien paši tiek ierauti biedējoši pārdabiskā juceklī.

8. Brightburn

Pēkšņi no zila gaisa uz planētas Zemes nokrīt bērns. Bet tā vietā, lai viņš kļūtu par cilvēces varoni, viņš izrādās kaut kas daudz šaušalīgāks.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar