7 zodiaka zīmes, kas kritiku uztver ļoti sāpīgi un nāvīgi apvainojas

apvainojies emocijas
Par to, cik emocionāli cilvēks uztver kritiku un cik ātri apvainojas, lielā mērā var spriest pēc viņa dzimšanas datuma un zodiaka zīmes.

Astrologi ir vienisprātis, ka starp šo septiņu zodiaka zīmju pārstāvjiem ir gan tādi, kas apvainojas ļoti ātri, gan tādi, kuri aizvainojumu nekad nepiedod. Ir arī tādi, kas cilvēku, kurš reiz nodarījis pāri, uz visiem laikiem izsvītro no savas dzīves.

Uzmanieties, ja nevēlaties zaudēt draugus – šo septiņu zodiaka zīmju pārstāvji kritiku uztver ļoti emocionāli un aizvainojumus sirdī krāj gadiem ilgi.

Auns

Aunu aizvainot ir viegli. Lai to izdarītu ir nepieciešams norādīt uz viņa kļūdām vai nokritizēt viņa uzvedību. Taču šīs zodiaka zīmes pārstāvji ātri aizmirst aizvainojumus un nekad netur ļaunu prātu. Ko viņi dara? Vienkārši atriebjas un aizmirst!

Vērsis

Vēršu zīmē dzimušie pēc dabas ir ļoti emocionāli un ātri mēdz apvainoties. Viņi ļoti niansēti izturas pret citu cilvēku viedokļiem, it īpaši, ja tie ir negatīvi. Vērši aizvainojumu sevī tur ilgi un ar ļoti lielām grūtībām piedod cilvēkiem, kas viņus sāpinājuši. Diemžēl reizēm viņi to nespēj izdarīt vispār.

Vēzis

Vēži var apvainoties par jebkuru frāzi, ko viņiem kāds pateicis – pat tad, ja tā nebūs bijusi domāta kā kritika. Viņi var apvainoties arī par joku. Jebkurš sīkums var kļūt par īstu traģēdiju. Izlūgties Vēzim piedošanu ir ļoti grūti, jo tad, kad tas ir noticis un Vēzis jūtas apvainots, viņš vienkārši pārtrauc kontaktēties ar šo cilvēku.

Svari

Svari apvainojas tāpat kā mazi bērni. Ja kāds viņus ir sāpinājis, tad viņi to izstāstīs visiem. Padalījušies ar saviem pārdzīvojumiem, viņi ilgi un dikti analizēs, kādu postu tas viņiem ir nodarījis.

Mežāzis

Mežāzi var aizvainot jebkura negatīva frāze vai kritika par viņa rīcību. Šie cilvēki ilgi nespēs ar to samierināties, it īpaši tad, ja kāds ir atļāvies šaubīties par viņu rīcības pareizību.

Ūdensvīrs

Arī Ūdensvīru aizvainot ir viegli. Lai tas notiktu, ir tikai jāpasaka tas, ka viņi ir “dīvaini” un arī viņus idejas ir jocīgas, kuras, iespējams, nekad nevarēs realizēt. Ūdensvīri necentīsies pierādīt pretējo, bet vienkārši izsvītros no savas dzīves cilvēku, kas netic viņu idejām.

Zivis

Ak, šīs Zivis! Tik emocionāli un viegli aizvainojami cilvēki! Turklāt Zivis vienmēr “piedos” tiem, kas viņus ir aizvainojuši vai nodarījuši pāri… Taču pēc tam, kad viņi būs piedevuši, vieglāk viņiem nekļūs, un viņi turpinās krāt sevī negācijas un aizvainojumu par notikušo. Turklāt neaizmirsīs par to arī sūdzēties visiem apkārtējiem.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar