5 daudzsološi seriāli, kas pirmizrādi piedzīvo maijā

seriāli maijā

Maijā pirmizrādi piedzīvos gan ilgi gaidīti Netflix, gan vairāki citi daudzsološi seriāli, kas sola patīkamus brīžus vērtīga kino baudītājiem.

1. “The Rain”

Netflix turpina intriģēt ar jauniem projektiem. Šis seriāls stāsta par brāli un māsu, kuri izkļūst no bunkura, lai meklētu civilizācijas paliekas. Jau sešus gadus pasauli pārņēmis šausmīgs vīruss, kas izplatījies ar lietu un nogalinājis lielāko daļu Skandināvijas iedzīvotāju. Bunkuru, lai izdzīvotu, uzcēla viņu tēvs. Brālis un māsa cīnās par izdzīvošanu jaunajā pasaulē, ņemot talkā piezīmes blociņā, ko ierakstījis viņu tētis. Viņiem izdodas satikt izdzīvojošo cilvēku grupu un piebiedroties viņiem. Kopā viņi dodas bīstamā ceļojumā, lai meklētu dzīvību atlikušajā Skandināvijā.

Seriāla pirmizrāde – 4.maijā, šobrīd gaidāmas 8 sērijas.

 

2. Picnic At Hanging Rock

Amazon miniseriāls “Picnic At Hanging Rock” ir uzņemts pēc tāda paša nosaukuma Džoannas Lindsijas grāmatas motīviem. Seriāls stāsta par trīs skolnieču un skolotājas mīklainu pazušanu no Eplardas koledžas 1900.gada 14.februārī. Šis notikums atstās milzīgu iespaidu gan uz mazās pilsētiņas iedzīvotājiem, gan koledžas studentiem un darbiniekiem. Vienu no galvenajām lomām atveido populārā seriāla “Troņu spēles” zvaigzne Natālija Dormere.

Seriāls pirmizrādi piedzīvos 25.maijā un šobrīd ir nofilmētas sešas sērijas.

 

3. Sweetbitter

Seriāls ir rakstnieces Stefānijas Danleres tāda paša nosaukuma bestsellera ekranizācija. Galvenā varone ir atceļojusi uz Ņujorku, lai savus sapņus pārvērstu realitātē. Viņa ir jauna, skaista, gatava atklāt jaunu pasauli, kas viņu vilina ar izsmalcinātību un greznību. Noīrējusi mazu istabiņu kādā vienkāršā pilsētas rajonā, meitene iekārtojas darbā par viesmīli prestižā Manhetenas restorānā. Drīzumā viņa patiešām iepazīts reālo pasauli – bagātības, naudas, narkotiku, paģiru, netīrības valstību, mācoties šajā skarbajā ikdienā izdzīvot.

Seriāla pirmizrāde gaidāma 6.maijā.

 

4. Patrick Melrose

Showtime laiž klajā spilgtu seriālu ar Benediktu Kamberbeču galvenajā lomā. “Patriks Melrouzs” ir Edvarda Obina grāmatas ekranizācija un stāsta par laika posmu no pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem līdz 21.gadsimta sākumam. Galvenais varonis Patriks Melrouzs ir harizmātisks jauns vīrietis, kura dzīslās rit aristokrātu asinis.

Tas ir stāsts par Patrika dzīvi, bērnību, kad viņš tika pakļauts cietsirdīgai tēva attieksmei, tomēr tas Patriku nesalauza un spēja atgūties pēc notikušā. Seriāla galvenais varonis nonāk krustpunktā, kad jāizvēlas, pa kuru ceļu iet.

Seriāla pirmizrāde – 12.maijā.

 

5. Reverie

Drāma, ko līdzproducējis Stīvens Spīlbergs, sola jaunu pavērsienu sižetam par dziļi traumētu cilvēku, kura mērķis tā arī palicis nemainīgs – palīdzēt citiem. Tikai ierasti labā policista vietā šajā stāstā ir pārrunu pratējs, kas vada sarunas ar teroristiem un nevis varonis, bet varone. Reiz viņai nāksies glābt nevis ķīlniekus šī vārda tiešā nozīmē, bet cilvēkus, kas kļuvuši par kādas augstas tehnoloģijas – intelektuālas spēles upuriem.

Seriāla pirmizrāde gaidāma 30.maijā.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar