4 lietas mājoklī, kas aizsargā un piesaista veiksmi

Nevienam nav noslēpums, ka lietām un priekšmetiem piemīt sava enerģētika. Tās spēj “uzlādēt” apkārtējo vidi gan ar laimi un veiksmi, gan dažkārt pretēji – piesaistīt nelaimes un neveiksmes.

Jau ir rakstīts par lietām, kas piesaista nelaimes, tāpēc šoreiz uzzināsim, kādi priekšmeti mājoklī rūpējas par ģimenes laimi, veiksmi un labklājību!

Lūk, četras lietas, kas ir laimes, saticības, veselības un labklājības aizbildņi.

Mājā, kurā valda saticība un harmonija, ir pozitīva enerģētika. Taču ezotēriķi ir pārliecināti, ka arī visiem priekšmetiem un lietām, kas atrodas jūsu mājoklī, piemīt sava enerģija. Tāpēc ir ļoti būtiski, lai lietas, kas atrodas jūsu mājās, nodrošinātu pozitīvu enerģiju un rūpētos par laimi un
labklājību.

1. Ezotēriķi apgalvo, ka naudu un finansiālo veiksmi mājoklim pievilina priekšmeti sarkanā krāsā. Tieši šī krāsas spēj pastiprināt naudas plūsmas enerģiju, turklāt tā arī “atgrūž” visu negatīvo.

2. Tāpat ļoti laba enerģētika piemīt interjera priekšmetiem no dabīgajām kažokādām. Tas tiek skaidrots ar to, ka šīs lietas glabā sevī dzīvnieku enerģētiku un dabas spēku. Kažokādas var dāvāt savam saimniekam laimi un veselību. Atslēgvārds šajā gadījumā ir tradicionālās medībās, kurās mednieks ievēro cieņpilnu medību ētiku un pret medījumu izturas ar cieņu, ievērojot visus dabas likumus. Tikai tādā gadījumā kažokādas nesīs veiksmi.

3. Viens no visspēcīgākajiem priekšmetiem mājās, kas nodrošina laimi ir kāds priekšmets vai kāda lieta, kas ir saistīta ar svētvietām un ir enerģētiski uzlādēta. Tas nozīmē, ka tas var būt jebkas, kas ir arī atvests no tāliem ceļojumiem no svētajām vietām.

4. Sarkans vilnas diegs, kas apsiets ar roku un ko nēsā daudzi cilvēki visā pasaulē ir visai populārs amulets, kas aizsargā no skaudības, “ļaunas acs” un citām nelaimēm. Zināms, ka šādi vilnas diegi – pīnes pasargā arī citas dzīvas būtnes, piemēram, mājdzīvniekus. Taču, vai zinājāt, ka sarkans vilnas diegs – pīne ir brīnišķīgs amulets arī mājoklī? It īpaši, ja tas ir apsiets ap logu un durvju rokturiem? Jā, mājoklī sarkanais vilnas diegs darbojas tieši pēc tāda paša principa kā apsiets ap roku – aizsargā no skaudības un ļaunām domām.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar