12 pavisam dīvaini cilvēki, par kuriem brīnās pat zinātnieki

dīvaini cilvēki

100-gadīga večiņa ar ragu pierē, ledus cilvēks, neticamais Halks – izrādās, tie it nemaz nav pasaku varoņi, bet gan pavisam reāli cilvēki.

 1. Cilvēks ar visgarākajiem matiem pasaulē

dīvaini cilvēki

Lai gan viņa matu garumu neviens nav mērījis (jo tie ir pārāk saķepuši un savēlušies), vjetnamiešu zintnieks Trans Van Hejs savu neticami garo matu dēļ bija slavens visā pasaulē. Tika lēsts, ka to garums varētu būt 6,8 metri. Kā apgalvo viņa sieva, Trans nav apgriezis matus vairāk nekā piecdesmit gadu. Turklāt arī mazgājis tos šis cilvēks ir tikai pāris reizes dzīvē – beidzamā bijusi 11 gadus pirms viņa nāves 2010.gadā.

2. Cilvēks ar vislielāko muti

dīvaini cilvēki

Francisks Domingo Žoakims dzīvo Angolā un viņam ir vislielākā mute pasaulē. Vīrietis spēj izstiept savu muti par 17 cm un bez pūlēm tajā ievietot kolas bundžiņu.

3. Ledus cilvēks

dīvaini cilvēki

Vims Hofs ir holandiešu avantūrists, kurš sevi dēvē par Iceman – ledus cilvēku savu spēju uzturēties ekstrēmi aukstos apstākļos. Piemēram, reiz vīrietis nosēdēja ledus aukstā ūdenī stundu un piecdesmit minūtes.

4. Cilvēks, kurš nepārtraukti tur augšā paceltu roku

dīvaini cilvēki

Sadhu Amars Bharati, godinot dievu Šivu, pirmoreiz roku pacēla 1973.gadā un nav to nolaidis līdz šim brīdim.

5. Sieviete ar pasaulē tievāko vidukli

dīvaini cilvēki

26 gadus vecā Mišela Kobke dzīvo Vācijā. Viņas vidukļa apkārtmērs ir tikai 40 centimetri. No sākotnējā – 65 cm – apkārtmēra viņa to samazinājusi līdz tagadējam šmaugumam, trīs gadus nepārtraukti nēsājot korseti. Neraugoties uz to, ka sievietes viduklis jau tagad ir daudz slaidāks nekā topmodelēm, Mišela vēlas tā apkārtmēru samazināt līdz 35 cm.

6. Sieviete, kura visu atceras

dīvaini cilvēki

Džila Cena apgalvo, ka viņa atceras ikvienu sīkumu savā dzīvē, pat to, cikos bērnībā modusies, ko ēdusi brokastīs un kādus cilvēkus satikusi, izejot no mājas. Pati sieviete uzskata to par lāstu, jo viņas atmiņa glabā arī tādus sīkumus, kurus Džila labprātāk aizmirstu.

7. Sieviete – pa pusei kiborgs

dīvaini cilvēki

Angliete Ailīna Brauna divdesmit gadu laikā ir pārcietusi vairāk nekā desmit operāciju. Dabas dotās locītavas viņai vairs ir tikai kreisajā gurnā un kreisajā elkonī.

8. Neticamais Halks

dīvaini cilvēki

Celtnieks no Brazīlijas Romario Dos Santos Alvešs tik ļoti vēlējās līdzināties Halkam, ka sāka injicēt savos muskuļos nāvīgi bīstamu kokteili no eļļas, alkohola un lidokaīna. Tas beidzās ar to, ka 25 gadus vecajam brazīlietim teju nācās amputēt abas nedabīgi uzpumpētās rokas.

9. Veča ar velna ragu pierē

dīvaini cilvēki

2010. gadā pasauli šokēja vēsts, ka 101 gadu vecai ķīnietei pierē virs kreisās acs izaudzis visīstākais velna rags. Drīz vien pēc tam rags sāka dīgt arī pieres labajā pusē.

10. Meitene, kuras redze ir kā rentgens

dīvaini cilvēki

Nataša Demkina Krievijā tiek dēvēta par „meiteni – rentgenu”. Viņa apgalvo, ka spēj saskatīt cilvēka iekšējos orgānus. Nataša atstājusi mēmus arī pašus dedzīgākos skeptiķus, pilnīgi precīzi nosakot medicīnisko diagnozi cilvēkiem, uz kuriem paskatās.

11. Cilvēks, kurš ēd priekšmetus

dīvaini cilvēki

Francūzis Mišels Lotito četrdesmit savas dzīves gados jau ir apēdis apmēram deviņas tonnas metāla. Vēl būdams tikai 9 gadus jauns, viņš jau notiesāja stikla glāzi. Ārsti apgalvo, ka Lotito kuņga sieniņas ir apmēram divas reizes biezākas nekā parastiem cilvēkiem, tāpēc vīrieša neparastais „hobijs” veselības problēmas viņam nav sagādājis.Katru dienu šis cilvēks notiesā apmēram kilogramu neēdamu lietu. Starp citu, reiz Mišels apēda veselu lidmašīnu. Šai „maltītei” gan viņam bija nepieciešami divi gadi.

12. Cilvēks, kurš nav gulējis vairāk nekā četrdesmit gadus

dīvaini cilvēki

Parasti bez miega cilvēks var izturēt piecas diennaktis, jo pretējā gadījumā rodas neatgriezenisks veselības kaitējums. Taču Vjetnamā Kuangnamas provincē dzīvo kāds cilvēks, par kuru interesējas zinātnieki visā pasaulē. Haijs Ngoks apgalvo, ka nav aizvēris acu ne reizes kopš 1973.gada, kad sirga ar drudzi.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar