10 pazīmes, ka sieviete mīl par daudz

mīlestība

To, ka sieviete mīl par daudz, dzirdam bieži. Bet kā lai saprot, kad ir jāsāk ausīties, lai nesadarītu muļķības? Robinas Norvudas grāmatā “Sievietes, kas mīl par daudz” apkopoti psiholoģes padomi, kā rīkoties sievietēm, kas attiecībās ar vīriešiem zaudējušas savu “es” un vēlas atbrīvoties no šīs atkarības.

Piedāvājam jums, dāmas, ekstraktu: desmit pazīmes, kā identificēt, vai tava mīlestība nekļūst par apgrūtinājumu gan pašai, gan partnerim.

1.Viņa pati sev jautā: “Cik stipri viņš mani mīl (vai es viņam esmu vajadzīga)?”. Tā vietā, lai aizdomātos “Cik daudz es par viņu interesējos?”.

2. Lielākoties viņas seksuālās attiecības ar vīrieti nosaka motīvs: “Kā es varētu piedabūt viņu mīlēt mani (vai izjust vajadzību pēc manis) vairāk?”

3. Viņas tieksme seksuāli atdoties citiem, kam, kā viņai šķiet, nepieciešama palīdzība, var novest pie tādām attiecībām, kuras pati varētu raksturot kā gadījuma sakarus, taču izturēšanās drīzāk ir vērsta uz to, lai iepriecinātu otru cilvēku, nevis sevi pašu.

4. Sekss ir viens no līdzekļiem, ko viņa izmanto, lai manipulētu ar savu partneri vai mainītu viņu.

5. Savstarpējā spēkošanās un manipulēšana viņai bieži vien šķiet ļoti aizraujoša. Viņa uzvedas pavedinoši, lai sasniegtu savus mērķus, un jūtas lieliski, kad tas izdodas, bet slikti, kad neizdodas. Neveiksme savu iegribu sasniegšanā parasti liek viņai censties vēl vairāk.

6. Viņa jauc satraukumu, bailes un sāpes ar mīlestību un seksuālo uzbudinājumu. Sajūtu, kad šķiet, ka pakrūtē ir tauriņi, viņa sauc par mīlestību.

7. Viņas sajūsmu izraisa vīrieša sajūsma. Viņa nezina, kā justies labi pašai; patiesībā baidās pati no savām sajūtām.

8. Ja pietrūkst nepiepildītu attiecību vadītā izaicinājuma, viņa kļūst nemierīga. Viņu seksuāli nepievelk vīrietis, par kuru nav jācīnās. Gluži otrādi, viņa to raksturo kā garlaicīgu.

9. Viņa bieži vien saistās ar vīrieti, kuram ir mazāka pieredze seksā, lai šajā ziņā pati justos kā noteicēja.

10. Viņa alkst pēc fiziskas tuvības, taču baidīdamās, ka otrs varētu viņu ierobežot un/vai viņa varētu pārvarēt pašai piemītošās mātišķās tieksmes, jūtas ērti tikai tad, ja starp viņu un otru cilvēku pastāv emocionāla distance, kuru rada un uztur attiecībās valdošais stress. Viņu pārņem bailes, ja vīrietis ir gatavs gan emocionāli, gan seksuāli piederēt viņai. Viņa vai nu bēg pati, vai aizdzen prom vīrieti.

 

Kāds ir jūsu viedoklis? Rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar