10 iemesli, kāpēc tikt galā ar trīsgadnieku ir daudzkārt grūtāk nekā ar divgadnieku

bērni

Jums ir mazulis, kam apritējuši divi gadiņi? Un jūs tverat pie sirds, ka vairs nespējat mazo negantieku novaldīt? Mums ir satraucošas ziņas – tālāk būs vēl trakāk.

Izdevums Scary Mommy uzskaitījis desmit iemeslus, kāpēc ir pāragri žēloties par divgadnieku uzvedību. Esiet gatavi – novaldīt trīsgadnieku būs daudz grūtāk.

Tad lūk:

1.Divos gados viņi tik tikko māk runāt. Trijos gados viņi neaizver muti nekad.

2. Divos gados viņi raud. Trijos gados viņi taisa tādas episkas histērijas, ka jūs sāksiet domāt, vai tik viņos nav iemiesojies pats nelabais.

3. Divos gados viņi ar prieku apēdīs visu, ko jūs dodat. Trijos viņi ēdīs tikai labi ja trīs produktus.

4. Divos gados viņu vannošanās ir pasākums, kas aizņem desmit minūtes un pēc kura bērns kļūst tīrs. Trijos gados šis process ilgst vairāk par stundu, ūdens pludo pa visu vannasistabu, viscaur izmirkušo mammu un sešpadsmit slapjiem dvieļiem.

5. Divos gados viņi valkā autiņbiksītes, kuras var mainīt pēc vajadzības. Trijos viņi skaitās iemācīti nokārtoties podiņā un visa pasaule griežas tikai ap viņu čuru un kaku.

6. Divos gados veikalā viņu uzmanību no darbībām ar sīkā huligānisma pazīmēm var novērst ar cepumiņu. Trijos gados viņi grib diktēt jums visu iepirkumu sarakstu.

7. Divos gados viņi ļauj sevi ieģērbt skaistās bērnu drēbītēs. Trijos gados viņi ģērbjas paši un velk kaut ko tādu, ko jums vispār nekad nevajadzēja pirkt!

8. Divos gados viņi nemīl ķēpāties. Trijos gados viņi ir ķēpāšanās čempioni!

9. Divos gados jūs varat darīt viņu vietā visu, tā ekonomējot milzum daudz laika. Trijos gados viņi grib darīt visu paši un tas aizņem veselu mūžību.

10. Divos gados jebkādas manipulācijas būs pēdējais, kas viņiem iešausies prātā. Trijos gados viņi  jūs kontrolē pilnībā. Un viņi to zina!

Vecāki, saturieties! Jūs ar to tiksiet galā!

Dalieties ar šo rakstu ar visiem paziņām, pat ja viņiem nav bērnu. Kas to zina, kā dzīvē notiks. Un labāk būt gataviem jebkuram likteņa pavērsienam.

 

Avots: Lifter.com.ua

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar