1 vingrojums, 1 mēnesis, 1 minūte – un ļumīgie tricepsi izzudīs!

tricepsi

Ļumīgi tricepsi visbiežāk liek kreņķēties sievietēm, taču šis vingrinājums derēs arī stiprajam dzimumam.

Nekā sarežģīta, turklāt tas aizņem tikai minūti. Papildini „planku”, ko aprakstījām iepriekš, ar šo vingrojumu un drīz vien attēls spogulī liks smaidīt.

Šo vingrojumu pamatoti var saukt par efektīvāko, jo tā iedarbība ir pamatota pētījumā, kurā piedalījās 70 sieviešu. Pie pētījuma dalībnieču tricepsiem tika piestiprināti elektrodi, kamēr sievietes izpildīja dažādus vingrojumus. Zinātnieki fiksēja muskuļu aktivitāti, tā nosakot, kādi vingrojumi tos noslogo visaktīvāk.

Pētījuma rezultāti parādīja, ka pati efektīvākā ir atspiešanās (jeb pumpēšanās) balstā uz rokām. Turklāt, lai veiktu šo vingrojumu, nav nepieciešamas nekāds papildaprīkojums. Iesācēji var vingrojumu izpildīt atspiežoties uz ceļiem, vēlāk – uz pirkstgaliem (skatieties video).

Svarīgākais, kam ir jāpievērš uzmanība – lai atspiešanās laikā rokas un rumpis veidotu trijstūri.

Pētījumā tika iekļauti arī daži citi vingrojumi, kas stiprina roku muskuļus, uzlabo tricepsu tonusu, kā arī padara spēcīgāku muguras muskulatūru. Skatieties video!

Jūs varat veikt šos vingrojumus katru dienu jebkurā laikā un jums ērtā vietā.

Veiciet divus, trīs piegājienus, atkārtojiet 12-15 reizes – tā jūs trenēsit izturību. Bet ja vēlaties nostiprināt muskuļus un panākt, lai tricepsi vairs neļum, veiciet četrus piegājienus, vingrojumu atkārtojiet 6-12 reizes.

 

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Myilifestyle

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar