“Valsts nekustamie īpašumi” 2023. gadā nopelnījuši 1,80 milj. EUR

nekustamais īpašums

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” pērn saglabājuši apgrozījumu 2022. gada līmenī, apgrozot 46,02 milj. EUR. Vienlaikus peļņa sarukusi par 58,91%, samazinoties no 4,39 milj. EUR 2022. gadā līdz 1,80 milj. EUR pērn, liecina “Lursoft” datu bāze.

Iesniegtajā vadības ziņojumā VAS “Valsts nekustamie īpašumi” norāda, ka tā nomas maksas un būvniecības starpniecības ieņēmumi 2023. gadā ir palielinājušies par 0,42 milj. EUR, savukārt valsts nekustamā īpašuma atsavināšanas ieņēmumi ir bijuši par 0,69 milj. EUR mazāki. VAS “Valsts nekustamie īpašumi” vadībā turpinās darbs pie 36 dažādiem valstiski nozīmīgiem būvniecības objektiem ar kopējo projektu budžetu vairāk nekā 422 milj. EUR.

Pērn VAS “Valsts nekustamie īpašumi” bija darba devējs 410 darbiniekiem, valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās samaksājot 3,73 milj. EUR, bet iedzīvotāju ienākuma nodoklī nepilnus 2 milj. EUR. Uzņēmuma kopējās nodokļu iemaksas valsts kopbudžetā 2023. gadā sasniegušas 44,56 milj. EUR.

“Lursoft IT” pieejamajā gada pārskatā norādīts, ka VAS “Valsts nekustamie īpašumi” nodrošina profesionālu nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldību 427 ēku un būvju īpašumiem, kuros ietilpst nedaudz vairāk kā 1075 ēkas 991,6 tūkst. m2 platībā, kā arī zeme zem ēkām 575,3ha platībā  un vairāk nekā 3336 zemes īpašumiem ar kopējo platību 949,1 ha.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
begemotu frizieris
begemotu frizieris

Kādēl vispār jāpelna valsts uzņēmumam ar šādu funkciju !?