Stradiņa slimnīcas vadītājs Rinalds Muciņš iecelts arī “Latvijas valsts meži” padomē

Rinalds Muciņš

VAS “Latvijas valsts meži” (LVM) iecelta jauna padome, kurā darbosies arī pašreizējais VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” valdes priekšsēdētājs Rinalds Muciņš, liecina valsts mežu apsaimniekotāja mājaslapā publicētā informācija.

Muciņš portālam “Delfi” norādījis, ka spēs savienot abus atbildīgos amatus. Darbs padomē vairāk esot saistīts ar uzraudzību un viņa ikdienas klātbūtne mežu apsaimniekošanas uzņēmumā neesot nepieciešama. Nenoliedzami, lielāko daļu darba dzīves aizņemšot slimnīca, paudis Muciņš.

LVM padomē apstiprināts arī Kaspars Ozoliņš, Aivars Tauriņš un Edmunds Beļskis, savukārt valdē darbosies Arnis Melnis, Gints Bumbieris, Edvīns Zakovics un Jānis Lapiņš, bet valdes priekšsēdētājs arī turpmāk būs Roberts Strīpnieks.

Līdz šim LVM padomes priekšsēdētājs bija Jurģis Jansons, bet viņa vietnieks – Arnis Muižnieks, savukārt valdē strādāja Bumbieris, Lapiņš, Melnis un Strīpnieks.

Kā zināms, augustā Zemkopības ministrija izsludināja konkursu uz pieciem LVM padomes locekļu amatiem.

Vakances tika izsludinātas uz uzņēmuma padomes locekļu amatiem ar kompetenci uzņēmumu un komandas vadībā, meža apsaimniekošanas jomā, vides aizsardzības un iesaistīto pušu vadības jomā, informācijas tehnoloģiju un korporatīvās pārvaldības jomā, kā arī transporta un sakaru jomā.

Tostarp bija noteikts, ka vismaz trijiem padomes locekļiem jāatbilst neatkarīga padomes locekļa prasībām.

Mēneša atlīdzība LVM padomes locekļiem pirms nodokļu nomaksas paredzēta līdz 3429 eiro.

Uzņēmuma apgrozījums 2020.gadā bija 349,693 miljoni eiro, kas ir par 6,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 40,7% un bija 62,286 miljoni eiro.

LVM vienīgais īpašnieks ir valsts, bet akciju turētāja ir Zemkopības ministrija.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Visur viņi
Visur viņi

laucinieks no kolhoza “9. maijs”

Juris
Juris

Apbrīnojami… Bijušais ierēdnītis veiksmīgi iekārtojās (“uzvarēja konkursā”) Stradiņos, par 8000 EUR mēnesī visu tur sakārtoja un tagad var sniegt palīdzīgo roku Latvijas Valsts mežiem.
“Darbs padomē vairāk esot saistīts ar uzraudzību un viņa ikdienas klātbūtne mežu apsaimniekošanas uzņēmumā neesot nepieciešama”. Tāpēc jau arī atalgojums “tikai” 3400 EUR.

Anda
Anda

Mirstība Stradiņos no C19 kā Āfrikā , atbildība nekāda , galvenais piķis , piķis !

Snupijs
Snupijs

Zelta cilvēks nu.