“Rimi Baltic” apgrozījums pērn pieaudzis par 5,5%

Mazumtirgotāja “Rimi Baltic” apgrozījums Baltijas valstīs pagājušajā gadā bija 1,809 miljardi eiro, kas ir par 5,5% vairāk nekā 2022.gadā, teikts “Rimi Baltic” īpašnieka Zviedrijas koncerna “ICA Gruppen” pārskatā.

Tostarp Latvijā “Rimi” apgrozījums 2023.gadā salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaudzis par 4,1% – līdz 884,3 miljoniem eiro, savukārt Igaunijā “Rimi” apgrozījums bija 471,1 miljons eiro, kas ir par 6,9% vairāk nekā 2022.gadā, bet Lietuvā apgrozījums palielinājies par 6,4% – līdz 453,4 miljoniem eiro.

2023.gada ceturtajā ceturksnī “Rimi Baltic” apgrozījums sasniedza 477,3 miljonus eiro, kas ir par 3,9% vairāk nekā 2022.gada oktobrī-decembrī. Latvijā apgrozījums ceturtajā ceturksnī bija par 4,9% lielāks nekā pirms gada, sasniedzot 231,7 miljonus eiro, Igaunijā tas pieauga par 7,2% – līdz 124,5 miljoniem eiro, bet Lietuvā apgrozījums palielinājās par 4,7% – līdz 121,1 miljonam eiro.

Decembra beigās “Rimi Baltic” pārvaldīja 308 veikalus, no kuriem 138 bija Latvijā, 82 veikali bija Igaunijā un 88 veikali bija Lietuvā. 2022.gada nogalē “Rimi Baltic” bija 297 veikali. 

Latvijā un Lietuvā gada laikā “Rimi” veikalu skaits pieaudzis par pieciem, bet Igaunijā grupai ir par vienu veikalu vairāk.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
bekons un siers
bekons un siers

Protams, ar Rimi drakonoskajām cenām ne tāds vien apgrozījums būs

Pabira
Pabira

Kāda peļņa? Cik no tās izvests uz Zviedriju? Vai kas izmaksāts dividendēs? Cik % iztērēts vietējā personāla algās. Kā tas % salidzinās ar % ‘rietumu’ valstīs. Cik samaksāts par tā sausamo ‘managament fee’ mātes uzņēmumam vai noslēpts citās ‘izmaksās’, kas samazina peļņu pirms nodokļiem etc, etc. Tie ir cipari, kas kaut ko interesantu pateiktu par tā saucamo ārvalstu investoru pienesumu un patieso dabu Latvijā.

Apgrozījums
Apgrozījums

Apgrozījums mazāks par inflāciju. Tātad cilvēki mazāk pērk, jo samazinājusies pirktspēja.