Power couples* Latvijas politikā

Pūces
Juris un Zaiga Pūces

Jurašu ģimenītes bizness ar bandītiem, krievu baņķieriem un citām šaubīgām personībām, kas ļauj ģimenei iekasēt daudzos simtos tūkstošu mērāmus ienākumus, licis uzdot Puaro.lv lasītājiem jautājumu, vai Latvijas politikā ir arī citi ietekmīgi precēti pāri.

Atbildam – jā, ir, un jūsu ērtībai izveidojām pat to topu.

1. Juris Jurašs un Alla Juraša. Latvijas Saeimas juridiskās komisijas vadītājs, viens no šobrīd ietekmīgās “Jaunās Konservatīvās partijas” līderiem un viņa sieva, zvērināta advokāte Alla Juraša viennozīmīgi šobrīd uzskatāmi par ietekmīgāko precēto pāri Latvijas politikā, kas vīra politisko ietekmi un sakarus tiesībsargājošajās institūcijās spēj pārvērst vērā ņemamos ienākumos.

2. Ilze Znotiņa un Reinis Znotiņš. Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja un Valsts policijas galvenās pārvaldes priekšnieka vietnieks, kurš šobrīd veic priekšnieka pienākumus. Šis pāris retāk nonāk sabiedrības redzeslokā, taču iespējas, pilnvaras un informācija, kas ir šī pāra rīcībā ir teju unikālas. Sievai izsaukt Omegu, lai sarīkotu PR akcju kādā pustukšā bankas ēkā ir pats mazumiņš, salīdzinājumā ar to, ko spēj šis power couple. Īpaši jau finanšu sektorā. Iesaldēt miljonus vai atsaldēt, izmeklēt vai neizmeklēt, ļaut strādāt vai neļaut, jūs negribiet ar viņiem strīdēties.

3. Juris Pūce un Zaiga Pūce. Viens no ietekmīgākajiem valdības ministriem, pieredzējušais, viltīgais un gudrais vīrs, viens no ietekmīgākajiem partijas A/PAR politiķiem ir šobrīd viennozīmīgi viens no Latvijas politiskas smagsvariem, savukārt Pūces kundze Zaiga vada Sabiedrības integrācijas fondu, kurš apsaimnieko gan valsts budžeta, gan Eiropas Savienības fondu līdzekļus, miljoniem eiro, kas tiek tērēti «sabiedrības integrācijas veicināšanai, pilsoniskās sabiedrības stiprināšanai, publiskā un nevalstiskā sektora darbības atbalstam» un bieži faktiski izlemj, kuram dzīvot un kuram mirt nevalstiskajā sektorā.

Topā šoreiz neiekļuva Evika Siliņa un Aigars Siliņš – Ministru prezidenta parlamentārā sekretāre un zvērināts advokāts. Kad Siliņas kundze vēl darbojās Iekšlietu ministrijā, ļaunas mēles pilsētā melsa, ka Siliņu ģimenei ir gluži tāds pats biznesa modelis kā Jurašu ģimenei, un laikā, kad sākās aizturēšanas un kratīšanas saistībā ar iespējamajām koruptīvajām darbībām Valsts robežsardzē, Siliņu ģimenes galva jau esot bijis sakravājis somu dažu dienu pavadīšanai aiz restēm, taču ietekmīgajai ģimenei tiesībsargu apciemojums tomēr gāja secen.

Ja jums šķiet, ka kāds ietekmīgs pāris šeit netaisnīgi nav ticis pieminēts, dalieties ar savu informāciju komentāros.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Puaro.lv

Foto: ekrānuzņēmums

* ietekmīgi precēti pāri

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


11
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
dzere
dzere

Saprotams, ka viss tas ir ģimenes bizness… tikai tās jau tādas netradicionālas, vecmodīgas un te ilgs mūss nav paredzams

Otto
Otto

Skauģi, nelabvēļi rosās!! vai jums žēl. ka viņi tik forši pāri??!!

grospaps
grospaps

Forši pāri!! Kur bildes citiem?? ir smukāki pāri par Pūcēm!!

mans ieteikums
mans ieteikums

“spēka pāri”

jānis
jānis

Lembergu pāris !

fuktuks
fuktuks

FKTK gadiem strādājošais Romeiko un VID vadītāja Jaunzeme. super power kaplis.

Ieva
Ieva

papētiet augstu VID darbinieku pārus, tur ir vairāki izmanīgi

tīri
tīri

Parasts ģimenes uzņēmums līdzekļu pilnigākais apguvei

Iraīda
Iraīda

kāds te pāris – zem Zaigas tuples viss notiek tikai pareizi. Kārtībai būs būt.

Vilks
Vilks

Drebuļi no šiem metas.Vai nav bīstami tā rakstīt par viņiem?Putins sen vairs neliekas tik varens.

Zane
Zane

Vajadzètu otru topu zilajiem pàriem