Par jaunu digitālās veselības ekosistēmas pakalpojumu ieviešanu maksāsim vairāk kā 8,2 milj. eiro

Veselības ministrija

Nacionālais veselības dienests (NVD) plāno izveidot uz lietotāju orientētu digitālās veselības sistēmu un attīstīt esošās informācijas sistēmas, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

Kā zināms, šobrīd NVD ir uzsācis darbu pie jaunu digitālās veselības ekosistēmas pakalpojumu ieviešanas, ieklausoties nozares vajadzībās un izvērtējot veselības informācijas sistēmas, digitālā zaļā sertifikāta un “manavakcina.lv” projektu gaitā gūtās mācības, teikts Veselības ministrijas saskaņošanai iesniegtajos grozījumos Ministru kabineta noteikumos.

NVD noslēdzis līgumu ar piegādātāju apvienību, kas sastāv no SIA “ZZ Dats” un SIA “KleinTech Services” par kopējo līgumcenu 8 229 107 eiro.

Kā liecina “Lursoft” informācija, SIA “ZZ Dats” dibināta 1995.gada 28.decembrī, un tās pamatkapitāls ir 35 571 eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā bija 13,80 miljoni eiro, bet peļņa – 1,81 miljons eiro.

Savukārt SIA “KleinTech Services” dibināta 2010.gada 3.decembrī, un tās pamatkapitāls ir 2840 eiro. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 1,84 miljoni eiro, bet peļņa – 0,21 miljons eiro.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
sardeļu krelles
sardeļu krelles

Naudas pļekarēšanas čempioni, krūmu būdas apkurinātāji …. cik liels būs pārsteigums, ka veselības rādītājiem no šis rosības ne silts, ne auksts! Latvijas NOKIA – kosmisks absurds

Programmētājs
Programmētājs

Es pa 500k labu labo sistēmu sataisītu, tādu kas nekarās un ir ātra. Bet latvijā jau nevienam nevajag labu un lētu, vajag dārgu un sliktu lai vēl miljonus varētu iegrūst uzlabojumiem.

Jupis
Jupis

Vai esi firma ar 20 gadu pieredzi lielu sistēmu radīšanā, 1000 darbiniekiem un 10 miljonu apgrozījumu? Ja nē tad neesi vajadzīgs kaut Nobela prēmijas laureāts.

Tūtiņdreijers
Tūtiņdreijers

Pēc sadales tarifu pamatošanas vairs nevienam vārdam ko izsaka valsts struktūru amatpersonas ticēt nevar. Ir jau pieredze ar e veselību un garantija, ka ar iepirkuma procedūru dabūs dārgāko un vissliktāko.

prata
prata

vēl bišī jāpiebaro tā r-veselība… tur vienmēr ir izsalkušie vēderiņi un protas arī dalīties

Jeblonskis
Jeblonskis

Neviena partija tak savās priekšvēlēšanu jampaņās nesolija ka izbeigs lieko naudas ķērnāšanu!
Tātad viss norit pēc plāna.