No darba VID atlaista Nodokļu un muitas policijas vadītājas pienākumu izpildītāja Prusaka-Brinkmane

šahs

No amata Valsts ieņēmumu dienestā (VID) atlaista Nodokļu un muitas policijas vadītājas pienākumu izpildītāja Kristīne Prusaka-Brinkmane, kas laikraksta “Diena” rakstā Kas un kā “pasūtīja” Lato Lapsu un Jurģi Liepnieku – Puaro.lv minēta kā galvenā pasūtījuma kūrētāja.

Ar Prusaku-Brinkmani 22.februārī ir izbeigtas civildienesta tiesiskās attiecības, liecina rakstnieka un publicista Lato Lapsas publicētā VID vēstule.

Prusaka-Brinkmane VID

Prusaka-Brinkmane Nodokļu un muitas policijas pārvaldes vadītāja jauno amatu ieguva janvārī, kad skandāla rezultātā no VID aizgāja līdzšinējais pārvaldes vadītājs Kaspars Podiņš, pret kuru ierosināta disciplinārlieta saistībā ar iespējamiem noziegumiem viņa vadītajā struktūrvienībā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jautājums
Jautājums

Kad izmeklēs šo noziegumu KAS PASŪTIJA LAPSU UN LIEPNIEKU ?

Teevabraalis Eberhards
Teevabraalis Eberhards

Es jau neko, neesmu iedziljinaajies. Tikai pasmeejos, jo akuraat zem shii raksta man izleeca reklaama ar tekstu – VIENMEER TIIRAS DREEBES. Tas ir simboliski.

videoskatītājs
videoskatītājs

Kādā no video runājot par šo faktu, Lapsa no laimes gandrīz apraudas. Vismaz vecajam zēnam kāds prieciņš. Citādi citos video izskatījās pavisam sašļucis.