„Nāves” pirmās daļas drukātā tirāža iet uz beigām, tiek gatavota e-grāmata

Pēdējās pāris dienās izdevēji no daudziem lasītājiem ir saņēmuši vienu un to pašu jautājumu – kāpēc „Jāņa Rozes” grāmatnīcās lielajos tirdzniecības centros (piemēram, „Alfā” un „Sāgā”) vairs nav nopērkama Indriķa Latvieša jaunā grāmata – romāna „Nāve” („Bailes 4”) pirmā daļa.

Paskaidrojam – „vainīgi” ir nevis kādi tumšie spēki un to ļaundarības, kā varētu padomāt, bet gan iespaidīgais pieprasījums pēc jaunās grāmatas. Ne jau tāpat vien „Nāve” jau četras nedēļas ir pieprasītākā grāmata Latvijas lielākajos grāmatveikalu tīklos – „Jāņa Rozes” un „Valtera un Rapas” grāmatnīcās. 

Izdevējiem bija iecere neizpirktās grāmatas nodot bibliotēkām, līdzīgi kā tas notika ar „Baiļu” sērijas trešo grāmatu „Nauda”. Taču nekas no labajiem nodomiem nav sanācis, – jau pašlaik no 4000 eksemplāru tirāžas nepārdoti ir pāri palikuši vairs tikai 300-400 eksemplāri, kurus vēl var mēģināt sameklēt mazākās grāmatnīcās vai arī iegādāties internetā (piemēram, „Jāņa Rozes” un „Valtera un Rapas” interneta grāmatnīcās).

„Nāves” papildtirāžas „piedrukāšana” pašlaik netiek plānota. Tā vietā ir sākts darbs pie e-grāmatas sagatavošanas. Domājams, ka „Nāves” pirmā daļa e-grāmatas formātā būs pieejama jau tuvākajās nedēļās, un, protams, par to tiks paziņots visiem interesentiem. 

Savukārt tad, kad klajā nāks „Nāves” otrā daļa – orientējoši nākamā gada pavasarī –, varētu nodrukāt vēl, piemēram, 1000 romāna pirmās daļas eksemplārus tiem, kam tomēr nebūs bijusi pa prātam e-grāmata.

Bet ir aktuālāki jaunumi. Jau vistuvākajā laikā – burtiski tuvākajās pāris nedēļās – grāmatnīcu plauktos nonāks pavisam jauna Indriķa Latvieša grāmata, kas daudziem šīs valsts varenajiem būs vēl netīkamāka nekā „Nāve”. Izdevēji vismaz pagaidām nevar apstiprināt to, ka jaunā grāmata tiešām varētu saukties „Kolaborants 2: Vonsoviča faili”, taču ilgi vairs nebūs jāgaida, un viss būs skaidrs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
penijs
penijs

Ar e-papīru tualetē nav ko darīt.