“Latvijas Loto” pērn sasniedzis vēsturiski augstākos pārdošanas rezultātus

VAS “Latvijas Loto” pērn sasniedzis vēsturiski augstākos pārdošanas rezultātus, uzņēmuma apgrozījumam palielinoties līdz 92 milj. EUR, bet peļņai pēc nodokļiem – 13,81 milj. EUR. Gada laikā kapitālsabiedrības apgrozījums palielinājies par 16,57%, bet peļņa par 4,31%.

Pagājušajā gadā VAS “Latvijas Loto” pienesums valsts budžetam nodokļos, nodevās un maksājumos par valsts kapitāla izmantošanu sasniedza 20,4 milj. EUR. “Lursoft IT” pieejamie dati rāda, ka VAS “Latvijas Loto” nodokļu iemaksas valsts kopbudžetā 2023. gadā veidoja 11,61 milj. EUR, tostarp 2,74 milj. EUR iedzīvotāju ienākuma nodoklis un 1,56 milj. EUR valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas.

2023. gadā VAS “Latvijas Loto” nodrošināja sešu valsts mēroga skaitļu izložu, divu skaitļu izložu papildspēļu, trīsdesmit astoņu valsts mēroga momentloteriju un četrdesmit septiņu interaktīvo izložu organizēšanu. Pārskata gada izskaņā izložu biļešu tirdzniecības tīklā darbojās 968 LOTO termināļi.

Pērn uzņēmums veicis informācijas tehnoloģiju sistēmu, tostarp tirdzniecības kanāla latloto.lv uzturēšanu un pilnveidošanu. Īstenoti nozīmīgi VAS “Latvijas Loto” mājaslapas darbības pilnveidošanas darbi, uzsākta mobilās lietotnes un API backend projektu īstenošana. Tāpat arī pērn noslēdzies viens no nozīmīgākajiem tehnoloģiskās attīstības darbiem VAS “Latvijas Loto” darbības vēsturē, jo 2023. gada 28. maijā darbu uzsāka izložu datu apstrādes sistēma AEGIS, kas nodrošina valsts mēroga izložu biļešu tirdzniecību un laimestu izmaksu visā Latvijā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jeblonskis
Jeblonskis

Dauņu valsts pazīme nr.2.
nr1. ir vēlēšanu rezultāti.