Lato Lapsa: “Egil Levit, es jūs apsūdzu,” – tā sāksies nākamais ieraksts. Te – daži vārdi maniem ienaidniekiem

Publicists un rakstnieks Lato Lapsa: “Viltvārža” otrais, papildinātais izdevums jau drīz būs grāmatnīcās, “Valstsgribis” sekos. Pēc tam – “Kolaborants 2”. Laiks nedaudz sarūgtināt manus ienaidniekus.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


11
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Monika
Monika

Lapsas grāmata VALSTSGRIBIS tādiem gailīšiem, zālītēm , NA idiotiem , beidzot noņems rozā brilles par Lewit ğimenīti !

Rebane
Rebane

Tu tiešām domā, ka tādu Lapsu un viņa “grāmatas” kāds lēmumu pieņēmējs ņem nopietni? Tad jau arī uz sētas uzrakstīto var ņemt nopietni.

Naivajiem
Naivajiem

Kādas rozā brilles, viņi visi ir tādi paši, tie jau ir tā mafija par kuru Lato stāsta

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Paldies Dieviem, Latvija ir brīva, neatkarīga un demokrātiska valsts. Un lai tā būtu arī turpmāk, lūgsim visvarenos Latvju Dievus! failiem.lv/u/9jqw76rhk Nezaudēsim ticību labajam un cēlajam, ticēsim Latvju Dievu spēkam un varenībai! Saglabāsim latvietību sevī, kopsim senču pagānisko ticību arī nākotnē! failiem.lv/u/9jqw76rhk
Lai sokas!
Svētīgi, Skolnieciņš

ēdžīls
ēdžīls

Klau, Lato, moš paklausies cienījamā Gaiļa odu mūsu nošļukušo knābju cēlējam. Tas noteikti pamainīs Tavus uzskatus vismaz par 120°.

žāva
žāva

Lato Lapsa: Aiver savu naidpilno muti !

Gurķis
Gurķis

Nu vajag arī tā nodzīvoties, ka pat bērni jāslēpj? Es saprotu nauda un īpašumi. Bet bērni! Pilnīga bezatbildība un nespēja apstāties. Turēju viņu par nedaudz gudrāku.

Vanga
Vanga

Izklausās pēc gulbja dziesmas. Cerams, ka tas nav saistīts ar to, ka lapsas draugs miška uļmans drīz dosies uz Jelgavu

debīlais bondars
debīlais bondars

Eu lapsa, uzraksti grāmatu par mani

Ance
Ance

Lapsam vajadzētu sākt ar grāmatu par sevi un savu ģimeni un finansēm. Jo patiesāk, jo labāk. Vismaz sabiedrība noskaidrotu, kas apmaksā šādus austrumiskus vēstījumus un gadiem.

nadježda krupskaja
nadježda krupskaja

Laba reklāma jaunajai grāmatai. “Viņi negrib lai tu to zinātu. Viņi bija gatavi mani novākt, lai es to nepublicētu utt”. Tikai tas viss jau ir bijis. Pilns jūtubs ar tādiem virsrakstiem. Tikai kad atver klipu, tad ir vilšanās. Domāju, ka lapsas grāmatai lìdz Pučes Rainim pēc pārdošanas apjomiem būs patālu.