Kādreiz Latvijas bagātākais cilvēks četrus gadus pēc šķiršanās pats personīgi izseko bijušās sievas darbiniekus

Agrāk bagātākais Latvijas cilvēks Oļegs Fiļs, kurš bija viens no diviem lielākajiem akcionāriem un padomes priekšsēdētājs bankā, kuru ASV atzina par tādu, kuras pamatbizness ir naudas atmazgāšana un kuras darbība attiecīgi tika izbeigta, kā arī Fiļa tuvākie kolēģi, kas darbojās viņa vadībā un pārraudzībā, šobrīd apsūdzēti par darbībām bankā, bet pats pagaidām izsprucis no apsūdzībām, nodarbojas ar …. savas bijušās sievas vajāšanu.

Nabadziņš Fiļs, kurš visus savus atlikušos aktīvus pārrakstījis savai mātei, acīmredzot pamatoti baidoties no kriminālvajāšanas, arī četrus gadus pēc šķiršanās nespēj nekādi piedot un aizmirst bijušās sievas iedomātos “pāridarījumus” un pats personīgi tēlo detektīvu, un “noslēpies” necilā Volksvagen markas autombīli, izseko un filmē bijušās sievas uzņēmuma darbiniekus, laikam tādejādi vācot nez kādus pierādījumus par viņu iespējamām nelikumīgajām darbībām vīnu tirdzniecībā vai ko tamlīdzīgu.

Atgādināsim, ka savā acīmredzamajā naidā un nespējā pārdzīvot milzīgās pārestības, kuras bijusī sieva viņam it kā nodarījusi, Fiļs bija gan panācis kriminālprocesa ierosināšanu pret bijušo sievu, gan ir uzsācis vairākus civilprocesus pret viņu un viņas uzņēmumu, kuru jēga ir panākt, ka Fiļam tiktu atdoti laulības laikā dāvinātie kastroļi un citi priekšmeti un vērtības.

Protams, varētu pieņemt, ka mammītes dēliņam Fiļam, kurš tagad, jādomā, pamatā organizē savas bagātās māmiņas aktīvu pieskatīšanu, varētu būt arī finansiāli svarīgi atgūt bijušajai sievai doto, taču, būsim atklāti, – tas viss izskatās tomēr pēc viena aizvainota, nožēlojama vīreļa nespējas tikt pāri domai, ka kāda sieviete varētu tiešām pamest, viņaprāt, lielisko viņu.

Un šis jaunākais video ir tam perfekts apliecinājums.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


18
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Vērotājs
Vērotājs

Kāpēc gan viņam kko vajadzētu atdot vai atstāt sievai?!? Pilnīgi nesaprotama ironija. Cik zinu īsti vīrieši neko neatstāj bijušajām. Bet nu, ja kādam nepietiek ar alimentu verdzību, lai maksā :D

Modž
Modž

Neliela nianse – viņš to visu viņai jau ir atstājis, bet uznāca niķis un grib atpakaļ.

pauljuts iesmaida
pauljuts iesmaida

Izskatās pēc garīgi nelīdzsvarota indivīda …..

Ioo
Ioo

Šo arī dzēšam

Ioo
Ioo

Idzes!

Ioo
Ioo

Izdzes

Alus
Alus

Izdzēsīs

Alus
Alus

Izdēsīs

Alus
Alus

Ha, atkal izdzēsa.
Izdzēs arī šito!!!!!!!!!

Anna
Anna

Un kāpēc tad viņš nevarētu ko filmēt?

Apinis
Apinis

Viņš ir exhibicionists.

linda abu meri
linda abu meri

Tikai LTV drīkst uz ielām filmēt, Panna!

Derdz
Derdz

Vai jums cilvēki, daļai, viss kārtībā, jo skumīgi ir tas ka cilvēki šķiras, un nenotur ilgstoši ģimeni līdz sirmam vecumam, jo ja ticēt pētījumiem, tad tieši baltas rases tautas skaitliskums jau 100 gadus stipri samazinās, un šķiršanās rādītājs liels salīdzinājumā ar musulmaņu valstīm, kur aptuveni 10 procenti šķiras, bet viņi skaitliskā ziņā dzimstība tikai palielinas

Tak
Tak

Tāds tādu atrada

iekšlietu ministrs šmeklons
iekšlietu ministrs šmeklons

Varbūt viņš nevienu nefilmē. Vienkārši ne visas kokaīna kravas tiek pārtvertas pirms ienākšanas Rīgā. Tas daudz ko izskaidrotu. Kariņš arī, tikai domā ka diriģē kori

Ministra vietnieks Fainsshmekers
Ministra vietnieks Fainsshmekers

Piekriitu. Visas netiek paartvertas. Bet neaizmirzti veel hashsshu un zaali visaadu. Dabuut tak var uz katra stuura, un , visticamaak, policija to kuuree, lai neteiktu – organzee.

Zeps
Zeps

Uzreiz var redzēt, ka cilvēkam dzīve izdevusies 😂🤦‍♂️

Megrē
Megrē

маменькин сынок :))))))