Juhņēviča atkal rīkos Dziesmusvētkus

Eva Juhņēviča

Vakcinācijas projekta biroja vadītāja, pēc tā likvidācijas Nacionālā Veselības dienesta Vakcinācijas projekta vadītāja Eva Juhņēviča pabeigusi karjeru šajā jomā. Rīgas dome ar kādreizējo Dziesmu svētku izpilddirektori noslēgusi uzņēmuma līgumu, iesaistot viņu nākamvasar gaidāmo svētku gatavošanā, vēsta TV3.

2018. gadā notikušo VXXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore un nesenā Vakcinācijas projekta biroja vadītāja Juhņēviča “tv3.lv” apliecināja nodomu no jauna pievērsties Dziesmu svētku organizēšanai, bet šoreiz – Rīgas domes pusē.

Rīgas domē “tv3.lv” informējusi, ka uzņēmuma līgums ar Juhņēviču jau noslēgts. Un vismaz pagaidām tas ir spēkā pāris mēnešus – no šā gada 26.jūlija līdz 30.septembrim. Kopējā līguma summa par minēto periodu ir 4934 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Līgums ar Juhņēviču slēgts, ņemot vērā viņas pieredzi Latvijas Simtgades Dziesmu un Deju svētku izpilddirektores amatā.

Kā vēstīts, pagājušā gada sākumā Juhņēvičas vadībā tika izveidots Vakcinācijas projekta birojs. Sabiedrībā neviennozīmīgu reakciju izraisīja ziņas par biroja darbinieku algām 3500 līdz 4900 eiro apmērā (pirms nodokļu nomaksāšanas).

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: TV3

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
griba
griba

nekādu ilūziju – tur pietiekoši daudz naudas, lai spētu dāmas pašas minimālākās vajadzības apmierināt

Ai Ai
Ai Ai

Kāpēc atkal viņa? Valdība ir parādījusi, ka jebkurš idiots var vadīt jebko. Kāpēc nevaram izvēlēties kādu pārdevēju, kapraci vai kādas citas profesijas pārstāvi?

vīze
vīze

Te taču arī štābiņš būs vajadzīgs – nu tad visas tās bezcerības un tukšmuldētāju komijas arī vajag līfddzi ņemt un atslogot veselības budzetu Ērglis vien ko maksāun kur tad vēl tā lellītes infekciju komisija nav ko lieki cīnīties par smalk;ākiem auto- lai taču tūdaliņu iečabija

gf
gf

Agrāk dziesmu svētkus raksturoja brīva griba, kurā tauta sanāca kopā un dziedāja.
…līdz uzradās parazīti, kuri izlēma dziesmu svētkus RĪKOT!
ps. milzīgs paldies par izārstēšanu no ”kovida” ;)

sovaks
sovaks

Agrāk bij Latviešu dziesmu svētki, tagad – Latvijas dziesmu svētki.

čekista padomnieks kažociņš
čekista padomnieks kažociņš

Šitai baltkrievietei vajadzētu atņemt termiņuzturēšanās atļauju. Lai brauc dziedāt pie sava lukašenko

RL......
RL......

Nopotēs visus svētkus

Ayatolla
Ayatolla

Viņa ir JRT aktrise ?

Stienis
Stienis

Laikam dziedāsim maskās…

Klimpa
Klimpa

Tikai vakcinētiem, kas plānu pildīja un štābiņu stutēja vai kā? Galvenais noturēties politplūsmā un vienmē pa vursu peldēt