Jaunzeme: Raidījumā paustais par VID augstu amatpersonu rotāciju ir viltus ziņa!

Ieva Jaunzeme

Vakar vakarā TV3 “Nekā personīga” sižetā paustais, ka Valsts ieņēmumu dienestā (VID) paredzēts rotēt augsta ranga amatpersonas, ir viltus ziņa – tā šorīt savā lapā sociālajā tīklā “Facebook” raksta VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

VILTUS ZIŅA❗❗❗ TV3 raidījumā Nekā Personīga žurnālista Andrejs Vasks apgalvojumi, ka Valsts ieņēmumu dienests plānots…

Posted by Ieva Jaunzeme on Svētdiena, 2022. gada 16. janvāris

“16.01.2022. raidījumā “Nekā personīga” paustais, ka VID paredzēts rotēt augsta ranga amatpersonas Daci Pelēko, Kasparu Podiņu, Ingu Brutāni un Santu Garanču, neatbilst patiesībai. Pirmdien, 17.01.2022., Valsts ieņēmumu dienests iesniegs raidījumam prasību atsaukt nepatiesos apgalvojumus, ” vēsta ieraksts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) “Facebook” kontā.

Valsts ieņēmumu dienests sola iesniegt TV3 prasību atsaukt nepatiesos apgalvojumus.

Kā zināms, “Nekā personīga” sižetā stāsts bija par to, ka Jaunzeme ķērusies pie amatu pārdales VID. Posteņus būs jāatstāj daudziem augsta līmeņa priekšniekiem. Arī Nodokļu un muitas policijas pārvaldes priekšniekam  Kasparam Podiņam un ietekmīgajai ģenerāldirektores vietniecei Dacei Pelēkajai. Bet muitas vadību Jaunzeme plāno mainīt minimāli. Cits amats būs tikai vienai Muitas priekšnieka vietniecei.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Facebook

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
jibiorio
jibiorio

Tad, kad bija informācija, ka apmēram tie paši personāži aprijušies lidoja no Maskavas, Jaunzeme neļāva, ka tā ir viltus ziņā… Secinājumi?