Indriķa Latvieša grāmata „Nāve” joprojām vispieprasītākā Latvijā, tiek solīta jauna „bomba” jau tuvākajās nedēļās

Nāve (Bailes-4)

Kopš Indriķa Latvieša jaunā romāna „Nāve” („Bailes 4”) pirmās daļas nākšanas klajā pagājis jau gandrīz mēnesis, un grāmata joprojām ir vispieprasītākā Latvijas lielākajos grāmatveikalu tīklos – „Jāņa Rozes” un „Valtera un Rapas” grāmatnīcās. Taču jau tuvākajās nedēļās varētu būt gaidāms jauns pārsteigums, kas romānam „Nāve” atņems Latvijā vispieprasītākās grāmatas godu.

Izdevēji pagaidām nevar apstiprināt, ka šim pārsteigumam varētu būt kāds sakars ar Lato Lapsas sociālajā tīklā Twitter publicēto, iespējams, jaunas grāmatas vāku, uz kura līdz ar norādi „pietiek.com” lasāms nosaukums „Kolaborants 2: Vonsoviča faili”.

Kā zināms, pēc padomju okupācijas varas kolaborantam un komunistam, tagadējam advokātam un miljonāram Romualdam Vonsovičam un viņam okupantu varas vārdā taisītajiem spriedumiem veltītās grāmatas „Kolaborants” iznākšanas LR Prokuratūra sāka kriminālprocesu pret Lato Lapsu, apsūdzot par Romualda Vonsoviča nomelnošanu un bijušā padomju tiesneša un viņa dzīvesbiedres Baibas Strautmanes vajāšanu. Lieta pašlaik tiek izskatīta tiesā.

Vai tiešām jau tuvākajās nedēļās klajā varētu tikt laista Indriķa Latvieša grāmata, kas būtu veltīta tieši jauniem faktiem par padomju kolaboranta Romualda Vonsoviča darbību, kā liek domāt publiskotais iespējamais grāmatas vāks, – par to pašlaik vēl ir pāragri sniegt informāciju. Taču ilgi vairs nebūs jāgaida. Izdevēji pagaidām var atklāt tikai to, ka, mūsdienu latviešu valodā izsakoties, tā būs „bomba”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Glorija
Glorija

Reāls šī laikmeta atspoguļojums , gaidu nākošās Indriķa Latvieša grāmatas !

interesents
interesents

Jā, par pieminēto tiesas procesu ir pamaz informācijas, tāpēc kāda nebūt ‘bomba” tiešām noderētu.