“Centrālās laboratorijas” apgrozījums pērn palielinājies gandrīz divas reizes, peļņa sasniegusi 11,118 miljonus eiro

Centrālā laboratorija

SIA “Centrālā laboratorija” pagājušajā gadā strādāja ar 31,882 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 98,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās 4,9 reizes, sasniedzot 11,118 miljonus eiro, liecina “Firmas.lv” dati.

“Centrālās laboratorijas” vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmuma ieņēmumi pērn strauji auga, jo “Centrālā laboratorija” iesaistījās Covid-19 paraugu pieņemšanā un testēšanā visā valsts teritorijā. Tika atvērti vairāk nekā 30 Covid-19 paraugu savākšanas punkti un četras jaunas laboratorijas filiāles Daugavpilī, Jēkabpilī un Rīgā.

Kompānijas vadība atzīst, ka pandēmijas ietekmē nepieciešamība pēc diagnostikas pakalpojumiem ir būtiski pieaugusi. Stiprinot “Centrālās laboratorijas” kapacitāti dažādu infekciju ierosinātāju noteikšanā, uzņēmums investējis vienu miljonu eiro molekulārās nodaļas attīstībā, iegādājoties pasaules vadošo molekulāri bioloģisko izmeklējumu testēšanas iekārtas.

Tāpat tiek norādīts, ka liela vērība tiek pievērsta laboratorijas automatizācijai un informācijas tehnoloģiju risinājumiem. Uzņēmuma vadība arī turpmāk plāno investēt “Centrālās laboratorijas” attīstībā un pakalpojumu spektra paplašināšanā ar jaunu filiāļu izveidošanu.

2019.gadā “Centrālās laboratorijas” apgrozījums bijis 16,029 miljoni eiro, bet peļņa sasniegusi 2,261 miljonus eiro.

“Centrālā laboratorija” Latvijā darbojas kopš 1994.gada, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 128 200 eiro. Tā ir viens no veselības uzņēmumu grupas “Repharm” uzņēmumiem.

Šī gada sākumā “Repharm” patiesie labuma guvēji bija vairākas Latvijas privātpersonas – Roberts Tavjevs, Jānis Oskerko, Mihails Lurje, Aleksandrs Livšics, Leibovičs, Sergejs Korņijenko, Josifs Apts un Jeļena Ņikitina. Kopš 26.janvāra juridiskās personas patieso labuma guvēju noskaidrot nav iespējams.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
investprivet
investprivet

pavļuteņs nodrošinājis šādu peļņu apstiprinot ļoti pretīmnākošus izcenojumus valsts pasūtījuamm. Var tikai iedomāties kādu miljonu masa no valsts auznemtās naudas nonāca peļņā privātajiem uzņēmumiem, laboratorijām, dakterīšiem Ieguldījums nākotnē, ieguldījums miljonāros