Pēc 40 gadiem laulībā par šķiršanos paziņo miljonārs Zuzāns

Jānis Zuzāns

Par kopdzīves beigām negaidīti paziņojis mākslas kolekcionārs, mecenāts un azartspēļu magnāts Jānis Zuzāns.

Jānis Zuzāns ar sievu Dinu laulībā nodzīvojuši 40 gadus, bet nu nolēmuši tālāk iet katrs savu ceļu, paziņojumā pauž uzņēmuma “Alfor” komunikācijas pārstāve Līva Biseniece. Pāris apprecējās 1986. gada janvārī, bet kopā bijuši ilgāk.

“Covid-19 pandēmija un esošā situācija valstī mūsu attiecības nav saudzējusi. Atzīstot to sev un tuvākajiem, esam godīgi pret sevi un citiem. Ceram, ka šis lēmums mums abiem kļūs par pamatu draudzīgām attiecībām nākotnē. Lūdzam cienīt mūsu privātumu. Plašāku komentāru nebūs,” skaidro Dina un Jānis Zuzāni.

Pērn laikraksts “Dienas Bizness” Zuzānu minējis Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā.

Savukārt “Lursoft” dati liecina, ka starp Dinu un Jāni Zuzāniem 2010. gadā noslēgts laulības līgums, kas paredz visas mantas šķirtību. Pārim ir divas jau pieaugušas meitas Elīna un Kristīne.

Paziņojumā piebilsts, ka mākslas centrs “Zuzeum” nemainīgi turpinās strādāt, lai sekmētu Zuzānu kolekcijas starptautisko atpazīstamību, un gaida, kad drīkstēs atvērt izstāžu zāles apmeklētājiem. Cik tas ir iespējams šī brīža ekonomiskajos apstākļos, turpinās arī mākslas mecenātisma aktivitātes, kuras paplašināsies, ekonomiskajai situācijai uzlabojoties.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Duņa
Duņa

Kura tad ir tā laimīgā jaunava? Vai tu, Gaļa?