Apšaubot Ilzes Aizsilnieces godīgumu, Ārstu biedrības valdi pamet vēl divi ārsti

Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) valdi nolēmis atstāt Tuberkulozes un plaušu ārstu asociācijas vadītājs, pneimonologs Alvils Krams un kardiologs Gustavs Latkovskis, apstiprināja LĀB.

Organizācijas valdi pēdējo mēnešu laikā pametuši arī citi valdes locekļi, to skaitā onkologs Jānis Eglītis un Kārlis Rācenis.

Trešdien arī notika LĀB pilnsapulce, kurā piedalījušies 114 biedri. Vairums no tiem – 101 – tiešsaistes formātā. Iepriekš pilnsapulce, kas bija plānota 13.janvārī, nenotika kvoruma trūkuma dēļ – tajā piedalījās 161 biedrs. Organizācijā kopumā, pēc 13.janvārī sniegtās informācijas, bija 3184 biedri, no kuriem 3145 bija individuālie, bet 39 juridiskie biedri.

Trešdienas pilnsapulcē dalībnieki esot noklausījušies LĀB prezidentes Ilzes Aizsilnieces un profesionālo struktūrvienību atskaites par paveikto, apstiprināti arī biedrības gada pārskati un noslēgumā notikusi diskusija par statūtu grozījumiem, kurus būtu nepieciešams izstrādāt līdz nākamajai kopsapulcei.

Kā vēsta Latvijas televīzijas Ziņu dienests, Krams norādījis, ka darba turpināšana biedrības prezidentes Ilzes Aizsilnieces vadībā nebūtu godīga pret sevi.

“Man bija nedaudz skumji patiesībā. Prezidente izmantoja iespēju paslavēt sevi. Bija jaunākas kolēģes piedāvājums sasaukt ārkārtas kopsapulci un pārvēlēt valdi un citas institūcijas. Juristi izskaidroja – ja nav šāds jautājums paredzēts dienaskārtībā, tad mēs par to balsot nevaram. Es personīgi uzskatu, ka Ilze Aizsilniece nav godīga pret valdi, pret ārstiem, pret sabiedrību. Šajā brīdī man šķiet, ka tas būtu nedaudz toksiski man palikt turpmāk valdes sastāvā. Tas nebūtu godīgi arī pašam pret sevi,” skaidroja Krams.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Elementāri
Elementāri

Ārstu biedrība atbrīvojas no BigFarmas ietekmes aģentiem. Tas tikai labi.

Doks
Doks

Aizsilniece pirmā publiski nosodija visus šos neloğiskos ierobežojumus , ko daudzas valstis ir jau atcēlušas , tādus kramus LĀB ar varu neviens netura , ir taču privātprakses , kur pasēdēt !