Latvijas olimpieši piedzīvo nepatīkamus brīžus, kas varēja pārtapt pamatīgā ķibelē

Latvijas olipmpieši

Ierodoties Riodežaneiro olimpisko spēļu norises vietā Brazīlijā, vairāki Latvijas olimpieši piedzīvojuši nepatīkamus brīžus, kas varēja pārtapt pamatīgā ķibelē.

Dažiem Latvijas sportistiem aviokompāniju dēļ aizkavējusies bagāža, kas īpašus uztraukumus radījis pirms olimpiādes atklāšanas ceremonijas. Taču delegācijas dalībnieki izpalīdzējuši viens otram un operatīvi raduši risinājumu nepatīkamajai situācijai.

Latvijas pilsonību ieguvusī amerikāņu skrējēja Ariana Hilborna svētdien tviterī pavēstīja, ka aviokompānijas “American Airlines” dēļ bagāža nav ieradusies jau četras dienas, kas radījis sarežģījumus sportistu gatavošanās procesam atklāšanas ceremonijai. Turklāt Hilborna nebūt nav bijusi vienīgā Latvijas atlēte, kas šādi cietusi.

“Madarai Palameikai vienu somu atveda pēc dienas, un tai dienā, kad bagāžas vēl nebija, ar T-krekliem izpalīdzēja Sinta Ozoliņa. Neliels stress bija, kad Māris Štrombergs ieradās, – somas ar apģērbu nebija, bet viņam vakarā bija jāiet atklāšanas parādē. Mēs laicīgi saorganizējāmies un nokomplektējām apģērbu,” stāstīja Vilciņa, atklājot, ka BMX treneris Ivo Lakučs pat bija gatavs vēlreiz doties uz lidostu, bet tad viņš pats riskētu nepaspēt uz atklāšanas ceremoniju. Savukārt pāris stundu pirms pasākuma divkārtējā olimpiskā čempiona soma tomēr ieradās.

Līdzīgas problēmas pirms atklāšanas ceremonijas bijušas arī tenisistei Aļonai Ostapenko, kuras soma parādījusies vien sestdienas vakarā. “Arī viņai atklāšanas ceremonijas dienā nebija atnākusi apģērbu soma. Aļona vilka savas mammas T-kreklus, bet uz parādi apģērbu sakomplektējām kopīgi. Treniņus gan kopumā tas neietekmē, jo sportisti raduši salikt apģērbu tā, lai kaut kas no sportam vajadzīgā ir katrā somā,” teica Vilciņa.

Kaut aviokompāniju neizdarība Latvijas delegācijai pirms atklāšanas ceremonijas radīja nelielus uztraukumus, televīzijas skatītāji to nemanīja, un pēc parādes Latvija saņēma ļoti daudz komplimentu par sportistu izskatu, īpaši dāmu kleitām. Savukārt tieši Māris Štrombergs nesa Latvijas karogu.

Latvijas sportisti Rio olimpiskajās spēlēs jau guvuši pirmos panākumus. Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha, kura startē svara kategorijā līdz 53 kilogramiem, svētdien izcīnīja ceturto vietu Riodežaneiro olimpisko spēļu sacensībās. Raušanā viņa pacēla 90 kilogramus, bet grūšanā viņai padevās 107 kilogramus smags stienis, kas summā deva 197 kilogramus, par kilogramu atpaliekot no sava personiskā rekorda.

Savukārt Latvijas labākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš pirmdien savā Riodežaneiro olimpisko spēļu apakšgrupu turnīra pirmajā mačā dramatiskā cīņā ar 2-1 (21:17,18:21, 15:13) uzvarēja kanādiešus Benu Sekstonu un Čeimu Šelku.

Riodežaneiro olimpiskās spēles notiks līdz 21.augustam.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: LETA

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz