Rebenokam nolaupīto pulksteņu saraksts publicēts Krievijas IeM Orenburgas apgabala pārvaldes mājaslapā

Krievijas tiesībsargājošajās iestādēs Orenburgas apgabalā saņemta informācija par dārgu pulksteņu kolekciju, kuras īpašnieks 20. septembrī Latvijā ticis nogalināts. Krievijas iestāžu rīcībā nonācis arī kolekcijas saraksts ar fotogrāfijām, un uz viena no iegādes sertifikātiem ir norādīts nogalinātā zvērinātā advokāta Pāvela Rebenoka vārds.

Tikmēr mūsu Valsts policija, aizbildinoties ar izmeklēšanas interesēm, nekādus komentārus nesniedz.

Pulksteņu saraksts šonedēļ ticis publicēts Krievijas Iekšlietu ministrijas Orenburgas apgabala pārvaldes mājaslapā. Orenburga atrodas Krievijas dienvidrietumos, Kazahstānas pierobežā, teju pusotra tūkstoša kilometru attālumā no galvaspilsētas Maskavas.

Paziņojumā presei Krievijas tiesībsargājošās iestādes raksta, ka Latvijas puse uzskata – noziedznieki nolaupīto kolekciju varēja aizvest uz Krieviju vai pārdot Krievijas pilsoņiem.

Sarakstā iekļauti 29 pulksteņi, un uz viena no iegādes sertifikātiem ir norādīts Rebenoka vārds, vēsta Jauns.lv. Šis “Panerai” zīmola pulkstenis 2018. gada 20. decembrī iegādāts Dubaijā, liecina ieraksts sertifikātā.

Rebenokam nolaupītie pulksteņi

Orenburgas apgabala tiesībsargājošajām iestādēm nosūtītajā sarakstā iekļauti arī vīriešu pulksteņi no zīmoliem: “Baume&Mercier”, “Blancpain”, “Breguet”, “Calvin Klein”, “Cartier”, “Casio”, “Frederique Constant”, “IWC”, “Jaeger-LeCoultre”, “Louis Erard”, “Maurice Lacroix”, “Mont Blanc”, “Omega”, “Orient”, “Oris”, “Breitling”, “Rolex”, “Ulysse Nardin”. “Vostok”, “Zenit”.

Tāpat sarakstā figurē “Royal London” un “Calvin Klein” sieviešu pulksteņu modeļi. Lielākā daļa no šīs kolekcijas nopirkta Latvijā, taču daži iegādāti arī ārzemēs, piemēram, jau pieminētajos Apvienoto Arābu Emirātos, kā arī Spānijā un Krievijā.

Mūsu Valsts policija, vaicāta, kāpēc Orenburgas apgabala iestāžu rīcībā ir nonācis šāds saraksts, komentāros bija skopa. “Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās, tāpēc šobrīd izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus nesniedzam,” portālam Jauns.lv pavēstīja Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Krista Andersone.

Jau ziņots, ka naktī uz 20.septembri Langstiņos tika nogalināts zvērināts advokāts Rebenoks, bet viņa partneris Ingus Balandins ievainots.

Īsi pēc notikušā gan Valsts policija, gan iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) pavēstīja, ka noziegums izskatās pēc laupīšanas, savukārt Rebenoka draugs, jurists Mārtiņš Krieķis uzskata, ka tā bijusi pasūtījuma slepkavība, kas saistīta ar Rebenoka profesionālo darbību.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: jauns.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar