Par nu jau nogāztā “okupekļa” bojāšanu ar āmuru, vīrietim piemēro naudas sodu

Uzvaras piemineklis

Valsts policija piemērojusi 100 eiro administratīvo sodu kādam vīrietim, kurš ar nelielu āmuru februārī Rīgā bojāja nu jau nojaukto pieminekli padomju karavīriem Uzvaras parkā, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Sākotnēji par vīrieša rīcību policija sāka kriminālprocesu, tomēr vēlāk kriminālprocess izbeigts un tā vietā policija sākusi administratīvā pārkāpuma procesu par sīko huligānismu.

Likums par sīko huligānismu paredz naudas sodu no 70 līdz 500 eiro. Sods vēl nav stājies spēkā, un to var pārsūdzēt.

Pret pieminekli Uzvaras parkā arī agrāk vērstas darbības, kas motivētas ar politiskiem uzskatiem. Piemēram, 1997.gadā “Pērkonkrusta” dalībnieki mēģināja pieminekli uzspridzināt un toreiz gāja bojā divi no spridzinātājiem.

Baltijā lielākais padomju laika piemineklis tika nogāzts 25.augustā, demontējot tā kompleksa pēdējo elementu – 79 metrus augsto obelisku.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: TV3

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
sīkumainība
sīkumainība

Nekādu sodu, tikai tiesnesim pakratīt pirkstu.

JēKāPē
JēKāPē

Nekādu pārtsteigumu biordānisma īpašajā tiesiskumā

derdz
derdz

C19 5G GEBELSS MASU HIPNOTISKĀ PSIHOZE