Otto Ozols simts eiro dēļ melo un krāpjas

Jau rakstījām, ka publicists Otto Ozols gļēvulīgi izvairās no derībās dotā solījuma pildīšanas. Sirdsšķīstais publicists liedzas, ka jebkad būtu derējis uz simts eiro par to, ka Hilarija Klintone gūs uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās.

Lai lasītājam gaistu jebkādas šaubas, ka Otto Ozols ir melis, zemāk publicējam audio ierakstu, kurā viņš radio ēterā sveic Hilariju Klintoni kā pirmo sievieti Amerikas prezidenti. Tajā viņš stāsta gan to, kā Tramps sevi pilnībā norakstījis, gan to, kā gatavs saderēt uz lielu kasti šampānieša. Bet saderēja tikai uz 100 eiro, taču arī tos atsakās maksāt.

Tad nu spriediet paši, cienījamie lasītāji, cik vērti ir Otto Ozola patriotisku frāžu pārpilnie teksti medijos. Ja Otto Ozols ir par gļēvu lai atzīstu, ka kļūdījies (un te pat nav runa par simts eiro, no kuriem derības vinnējušais Matīss Zarkevičs ir atteicies), rodas jautājums – vai publicista patriotiskie teksti nav tikai “tukša muca, kas tālu skan”? Ja Otto Ozola runas neatbilst darbiem, tad ko viņš darītu brīdī, ja patriotismu vajadzētu pierādīt ar rīcību?

Interesanti, ka ierakstu vietnē VIDME ievietojusi Baiba Strautmane.

 

 

Savukārt no Matīsa Zarkeviča esam saņēmuši šādu notikušā aprakstu:

“Es ļoti skaidri apzinos, ka ekrānšāviņi mūsdienās nav un nevar būt pierādījumi. Un tieši šī iemesla dēļ, uzreiz pēc derību noslēgšanas ar Ozola kungu, saglabāju saraksti izmantojot resursu archive.is, kas saglabā jebkuru publisku saiti tieši tādu, kāda tā ir bijusi noteiktajā laikā. Tas neļauj ne vienai, ne otrai pusei manipulēt ar datiem pēc notikuma.

Arhīvs ir atrodams šeit: https://archive.is/Dd7qK

Man nav nekādas iespējas to viltot, jo es nekontrolēju šo resursu.

Tas ir punkts nr.1. Punkts nr.2 – Baiba Strautmane šajā sarunā nav piedalījusies, kas ir redzams arī Ozola kunga atbildē man, kur figurē 3 Twitter konti – mans (pirmais, tas nozīmē – konts kuram ir atbildēts), @akmens un @Krustpunkta.

Jebkurš, kurš izmanto sociālo vietni Twitter var redzēt, ka jebkādas runas par derību slēgšanu ar Strautmanes kundzi ir muļķības.

Punkts nr.3 – Pēc manas sazināšanās ar Ozola kungu tika dzēsts viņa ieraksts, kur viņš piekrīt derībām. Viņa

argumentu tas diemžēl nepadara spēcīgāku. Tajā pašā laikā tāda ir manis saglabātā arhīva jēga. Dzēst var visu ko, bet arhīvs paliek.

Punkts nr.4 – Visas mūsu sarakstes laikā es esmu bijis pieklājīgs, esmu centies būt saprotošs un ne reizi neesmu izteicis draudus vai lamājies, atšķirībā no Ozola kunga, kurš ir draudējis izplatīt par mani nepatiesas ziņas, kas kaitētu manai reputācijai. Es to, protams, neuztveru nopietni, bet fakts paliek fakts.

Pievienoju 9.-10. novembra saraksti: https://prnt.sc/d8epzt

Aicinu lasītājus pašus izvērtēt, vai šie izklausās pēc draudiem.

Kā jau minēju sarakstē, mani neinteresē tie 100 EUR. Pietiktu ar atvainošanos un kļūdas atzīšanu, bet diemžēl, tas ir par daudz prasīts no vīra, kura pseidonīms ir Latviešu spēka simbols…”

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
vcb
vcb

Šķidri. Tāds sprukstiņš vien ir mūsu viedais Otto. Es vispār vairs nespēju viņu uztvert nopietni kopš tā laika, kad izlasīju viņa samocīto un safantazēto romānu par latviešiem, kuri esot visur. Jāatzīst gan, izlasīju ar piepūli tikai apmēram lidz pusei, jo likās gauži garlaicīgs tas gabals.

Ināra
Ināra

Es arī šim tipam neticu. Hameleons

Otto
Otto

O tāpati Baiba Strautmane, kas auto novieto uz ietves pie Hartvik desu bodes