LTV: Nošauts ar Trasta komercbankas likvidāciju saistītais maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus

kriminālziņa

Latvijas Televīzija, atsaucoties uz savā rīcībā esošo informāciju, ziņo, ka trešdienas rītā pie Rīgas Brāļu kapiem notikusi slepkavība – nošautais ir maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus.

Bunkus masu medijos minēts saistībā ar “Trasta komercbankas” likvidācijas procesu.

Ziedu tirgotāja pie kapiem TV3 ziņām pastāstījusi, ka izdzirdēja vairākus šāvienus, kādus septiņus vai astoņus, un pēc tam troksni, avarējot automašīnai. Pārdevēja sākumā domājusi, ka tas ir kāds joks, tāpēc vērību notikušajam nav pievērsusi. Viņu no rīta jau iztaujājusi arī policija.

LTV

Slepkavība notikusi plkst.8.40 Aizsaules ielā 1. Izmantojot šaujamieroci, nogalināts kāds vīrietis, kurš pārvietojās ar baltas krāsas “Range Rover” automašīnu. Notikuma vietā redzēta arī kāda furgona tipa automašīna ar tentu.

Notikuma vietā ieradušās vismaz piecas policijas automašīnas. Norobežota plaša teritorija. Baltais “Range Rover” ir braucis virzienā uz brāļu kapiem, nobraucis no ceļa labajā pusē, nolauzis ceļa zīmi un ietriecies kapu nožogojumā, to sabojājot. Automašīnai ir nolauzts aizmugurējais ritenis.

eatliekamās palīdzības automašīnu notikuma vietā nav.

Blakus automašīnai guļ vīrietis bez dzīvības pazīmēm.

Policija aicina atsaukties notikuma aculieciniekus vai tos, kuriem ir jebkāda informācija par notikušo, zvanot pa tālruni 67014002. VP uzsver, ka jebkura informācija var būt ļoti noderīga izmeklēšanā.

Policija strādā notikuma vietā un patlaban Aizsaules ielā ir bloķēta satiksme ceļa posmā no Gaujas ielas līdz Brāļu kapiem. VP aicina netuvoties notikuma vietai, lai policija var netraucēti veikt darbu.

VP sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 116. panta par citas personas slepkavību.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ZUI
ZUI