Jutai rēgojas? DP nav veikusi Strīķes izsekošanu, secināts prokuratūras pārbaudē

Strīķe
Ģenerālprokuratūra pārbaudē secinājusi, ka Drošības policija nav veikusi Rīgas domē ievēlētās bijušās KNAB priekšnieka vietnieces Jutas Strīķes (JKP) izsekošanu.
.
Viņa skaidroja, ka sakarā ar plašsaziņas līdzekļos publicēto informāciju par to, ka 13.jūnijā DP amatpersonas veica Strīķes novērošanu, Ģenerālprokuratūrā atbilstoši Operatīvās darbības likumam tika veikta pārbaude.
.
Pārbaudē noskaidrots, ka DP amatpersonas minētajā datumā attiecībā pret Strīķi nav veikušas operatīvās darbības pasākumus, tai skaitā operatīvo novērošanu, tas ir, izsekošanu.
.
Kā puaro.lv informēja iepriekš, Einara Repšes un partijas “Jaunais laiks” bez konkursa KNAB vadībā iebīdītā Juta Strīķe, kas gadiem cīnījusies, izsekojusi un fabricējusi lietas tikai pret Einara Repšes, “Jaunā laika” un “Vienotības” politiskajiem konkurentiem un pretiniekiem, sistemātiski pasargājot no izmeklēšanas “Jaunā laika” un “Vienotības” politiķus, 13.jūnijā savā Facebook lapā publicēja sašutuma pilnu ierakstu, kurā sūdzējās par politisku vajāšanu.
.
Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Foto no Youtube

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
napalms
napalms

Kāpēc Liepniekam patīk publicēt cilvēku foto, kur viņi slikti izskatās? Kaut kādi kompleksi, ka šādi pašapliecinās?! Varbūt vienkāršāk būtu aiziet pie estētikas ķirurga, nekā nemitīgi demonstrēt visiem savu mazdūšīgo iedomātā pārākuma sajūtu… Liepniek, tu tiešām uzskati sevi par gudrāku par citiem, un nesaproti, ka bez tevis pastāv arī citi cilvēki, kas pietiekami labi spēj pamanīt notiekošo?! Tai skaitā novērtēt tavu personību un psiholoģisko vecumu pēc tavas uzvedības.

izskatas,ka
izskatas,ka

tautas89%domā,ka 18. jūlijs, 2017 10:38
Atbildēt

Izskatās, ka Aņa sniedz roku marsieša izveidotajai,bet tagad – grimstošajai partijai V par pakalpojumu,ka šis šo dāmu iesēdināja augstajā ,visuvarošajā vienotības pretinieku noēšanas krēslā

haralds
haralds

DP NAV VEIKUSI ne tikai TRĪĶES IZSEKOŠANU, bet arī manu IZSEKOŠANU. ko mu?