Jūrmalas nelikumīgajā putnu patversmē turētie putni saskaņā ar likumu būtu jākonfiscē

putni

Jūrmalā nelikumīgi ierīkotā putnu patversme, kurā cilvēki bez attiecīgas izglītības un bez nepieciešamajām atļaujām tur slimus savvaļas putnus, Dabas aizsardzības pārvaldei saskaņā ar tās pašas pieņemtajiem lēmumiem patiesībā būtu jālikvidē un tur turētie putni jākonfiscē, kā to paredz Administratīvo pārkāpumu kodeksa 77. panta otrā daļa.

Ņemot vērā, ka biedrība “Drauga spārns” demonstratīvi pārkāpj Dabas aizsardzības pārvaldes aizliegumu pieņemt jaunus putnus un atbrīvot esošos, par ko viegli var pārliecināties viņu pašu sociālo tīklu profilā Facebook, Dabas aizsardzības pārvaldei šajā gadījumā būtu jārīkojas saskaņā ar likumu un tā, kā pati pārvalde ir solījusi vēstulēs, atbildot uz iedzīvotāju sūdzībām.

Tomēr jādomā, ņemot vērā to, ka patversmi vada Latvijas devītā bagātākā cilvēka meita par tēva naudu, Dabas aizsardzības pārvalde acīmredzami nesteidzas ar likuma piemērošanu, un patversme neslēpjoties ignorē ne tikai likumus, bet arī Dabas aizsardzības pārvaldes tieši uz viņiem attiecinātos lēmumus.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


14
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ugunskrustietis
ugunskrustietis

Ja tie švaļi no jūrmalas domes to zelta iestādi aistiks, tad jūrmalas domes ēkai bah – bah būs.

Zane
Zane

Kā viņa vispār var ārstēt putnus, ja viņai nav izglītības un tā vispār nav klīnika? Un kapēc tiek reklamēts, lai cilvēki nes slimus vai ievainotus putnus, ja tā nav veterinārā klīnika, kurā varētu sniegt kvalificētu palīdzību?

Līga
Līga

Viņai putnu ārstēšanā var būt vairāk zināšanu kā dažam veterināram,tāpat ,kura klīnika tev ņem ievainotos putnus bez naudas.Kvalificēta palīdzība,smiekli nāk-ir nauda ,būs palīdzība,nav naudas ,ej tālāk ar savu putnu.

ugunskrustietis
ugunskrustietis

zane – valdošie un vinu korišši ar visu izglītību nedara ko, lai Latvijā ko mainītu, ja atrodas kāds zelta cilvēks, šajā vietnē viņu tūlīt nopulgo.

Marta
Marta

Viss kā jau pie mums- ideja labs, mērķis cēls bet pēc likuma un citiem netraucējot realizēt jau nemākam. Nu neesam vēl Eiorpa, neesam.

laime
laime

Cilvēks dara labu cenšas glābt putnus. Tas ir tikai apsveicami. Kāda starpība vai bagāta tēva meita vai kas cits. Gribētu redzēt vai tie visi rējēji paši kaut eiriku ziedotu putnu glābšanai.

esunesunes
esunesunes

Neziedotu! Tāpēc, ka tioe sabarotie putni (tāpat kā kāķi, suņi, peles, žurkas…) labos apstākļos vairosies un ražos vēl vairāk glābjamos / barojamos. Un sabiedrība no šī neiegūs neko.
Bērnu slimnīcai noziedošu gan

Arkadija
Arkadija

Ja rītdien likvidētu dabas aizsardzības pārvaldi, pilnīgi neviens to nepamanītu. Riepu izgāztuves Rīgā, nodegusī izgāztuve Jūrmalā, 200 konteineri ar nezināmu sastāvu Rīgas ostā, to visu mēs uzzinam no preses un tikai tad seko bezzobaina reakcija. Bezjēdzīgs kantoris, kurš par velti noēd nodokļu naudu.

Bruno
Bruno

VIDs viņai jāuzsūta, ja grib lai pārvācas, tā ir vienīgā valsts iestāde, kas nebaidās ķerties krāgā arī biezajiem.

Jānis
Jānis

Žēl putnus, cilvēki tikai iedomājas, ka ārstējot tiem palīdz, miljoniem gadu daba pati sevi regulē un vienīgais ko mēs varam darīt, ja gribam palīdzēt, ir neiejaukties dabiskos procesos, tā ir pilnīgi cita, mums nesaprotama, loģiski sakārtota un pašpietiekoša pasaule, kur viss notiek loģiski un pareizi.

Svīre
Svīre

Ko viņa vispār var ārstēt? Ne viņa veterinārārsts, ne viņai izglītība, ne sertifikātu nekā. Ja viņa gribētu atvērt veterināro veterināro klīniku, viņa to nevarētu, tapēc nosauc par biedrību un kaut ko uz savu galvu ārstē.

Alla
Alla

veterinārajās klīnikās diemžēl neprot ārstēt putnus. Pati ar to saskāros. Viņus neapmāca, jo nav jēgas, kurš tad maksās par putnu ārtstēšanu, ja pat par kaķu un suņu ārstēšanu negrib maksāt. Anete sadarbojas ar vetārstiem, kas specializējas viņas dēļ putnos, un pati ir stažējušies ārzemēs un daudz lasījusi un mācījusies. Nu nav tā, ka ārstēšanu nevar iemācīties normāls cilvēks, visiem ir smadzenes, tikai nav gribēšana. Ja jūs paši saskartos ar pusdzīvu putnu, tad zinātu, ka nav nemaz tik viegli skatīties viņam acīs un redzēt, kā viņš lūdzas palīdzību un lēni mirst. Jūs labāk gribētu, lai miljonāra meita skraida pa ballītēm un… lasīt vēl »

esunesunes
esunesunes

Es “labāk gribētu” lai viņa risina piem bērnunamu jautājumu, kas būtu reāls ieguldījums sabiedrībā. Šis tāds veltīgs darbs, kas nekādi sabiedrībai neatgriezšies. Bet lai jau izklaidējas.

Zane
Zane

Interesanti gan, kapēc veterinārstiem smagi un ilgi jāmācās, ja jau “normāls cilvēks” bez tā visa var ārstēt. Netrūkst jau kas šitā arī vēzi cilvēkiem ārstē, jo tie īstie ārsti jau neko nesaprot.