Bijušajam VID Muitas kriminālpārvaldes priekšniekam Vaškevičam Krievijā piešķirts bēgļa statuss

Vladimirs Vaškevičs
Foto: Facebook

Latvijā par kukuļdošanu apsūdzētais bijušais VID Muitas kriminālpārvaldes priekšnieks Vladimirs Vaškevičs bēgļa statusā no Austrijas pārcēlies dzīvot uz Maskavu un sācis uzņēmējdarbību, vēsta vietne kompromat.lv.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētais Vaškevičs tika apcietināts 2011.gada ziemā, taču vēlāk viņu atbrīvoja pret 85 372 eiro drošības naudu.

Pēc atbrīvošanas Vaškevičs ar tiesas atļauju devās uz Austriju, kur toreiz, pēc viņa advokātes Jeļenas Kvjatkovskas teiktā, strauji esot pasliktinājies viņa veselības stāvoklis, tādēļ esot bijusi nepieciešama akūta operācija un pēc tam – ārstēšanās. Tobrīd tiesā viņa krimināllietā par kukuļošanu tiesvedība tika apturēta.

Prokurore Una Brenča publiski paziņoja, ka nosūtījusi vairākus lūgumus Austrijai, taču Vaškevičs netika izdots, jo, pēc Austrijas prokuratūras ieskata, viņš esot nedziedināmi slims.

Kā vēsta specializētais Krievijas resurss Rusprofile, šā gada jūlijā Latvijas pilsonis Vladimirs Petrovičs Vaškevičs reģistrējās Maskavā federālajā starprajonu inspekcijā, vēsta kompromat.lv.

Portāls uzzinājis arī to, ka Vladimirs Vaškevičs no Austrijas pārcēlies dzīvot uz Maskavu. Krievijā viņam tika piešķirts bēgļa statuss. Šovasar viņš oficiāli sāka uzņēmējdarbību.

KNAB Vaškeviču aizturēja aizdomās par 50 000 eiro kukuļa došanu kādai Valsts ieņēmumu dienesta (VID) tā brīža amatpersonai, lai tādā veidā nodrošinātu labvēlīga lēmuma pieņemšanu pret kādu uzņēmumu ierosinātā pārbaudes lietā, kā arī lai netiktu veiktas pārbaudes pret citām konkrētām personām un firmām.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: nra.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Fedja
Fedja

Kuram gan Krievijā viegla dzīve? Sapotējies gan, Janci!

Janis
Janis

Krievu bandīti ātri apcirtīs spārnus

troksnis
troksnis

Tas tikai parāda, ka Austrija nav ES. Sākumā neizdevās Vašķi, jo baigi slims,bet kad šis aizlaidās no slimnīcas, tad slimība netraucē

reņģe
reņģe

Tas parāda tikai to, ka naudas vara ir stiprāka pat visu “pietuka krustiņu” gribēšanu. Vietējās “varas” starptautiskais prestižs pilnīgi atbilst tā stāvoklim dabā un kā var pārmest kādam , kas to nerespektē?

Hav
Hav

Krievijā nedziedināmi slimos dziedē ātri. Lai nu tagad stipra veselība muitas kriminālpārvaldes priekšniekam! Domāju, ka varbūt tur vēl kāds jādziedina vai varbūt pat autobuss jāsūta uz robežu un pārvaldi.

noriebies
noriebies

Krievija pieņem visus mēslus. Notēlojis slimu govi ārzemēs, tagad kā vesels bullis traucās uz krieviju. Krievs paliek krievs.

Sarmīte
Sarmīte

Nu , un tad !