“Rīgas balles” apmeklētāja ministre Petraviča neizpratnē par tās rīkotājiem piespriesto naudas sodu

Ramona Petraviča

Oktobrī, Covid-19 pandēmijas otrā viļņa sākumā Melngalvju namā notikušās “Rīgas balles” rīkotājiem tika piespriests 250 eiro sods par to, ka pasākuma apmeklētājiem netika nodrošinātas fiksētas personalizētas sēdvietas, kā to pieprasīja tobrīd spēkā esošie noteikumi.

Izdevumam “Privātā Dzīve” šo sodu komentējusi labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) , kura arī tur ballējās. 

Komentējot piespriesto sodu, ministre par to ir neizpratnē.

“Pasākums taču notika laikā, kad to varēja rīkot. Tur bija ievērots pulcēšanās skaita ierobežojums, aizpildījām arī anketas, lai varētu ballētājus atrast, ja nu pēkšņi kāds būtu inficējies.

Pat īsti nezinu, par ko vispār ir šis sods. Kaut kur redzēju, ka tas it kā uzlikts, jo neesot bijušas personalizētas sēdvietas. Par to gan varu teikt – katram bija sava sēdvieta. Katram galdiņam bija savs numurs, katram ballētājam savs šķīvītis.

Man sods nav uzlikts. Es ballē nedejoju. Vai vajadzēja sodīt tos, kuri dejoja? Tas jāvērtē policijai. Es norobežojos no izteikumiem par to, vai kādu balles dalībnieku vajadzēja sodīt. [..]

Man šķiet, ka ap balli šis viss tagad notiek, lai tracinātu sabiedrību un cilvēkos sētu naidu,”

izdevumam norāda ministre.

Labklājības ministre Petraviča apmeklēja balli kopā ar vīru, uzņēmēju Aleksandru Petraviču, iepriekš skaidrojot, ka to darījusi, jo sūrajā darbā  “gribas arī svētku brīžus”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
reņģe
reņģe

Ministrei vajadzētu pareizā laikā pacelt vai nepacelr savu kuslo rociņu pie šādu “pasākumu” ieviešanas nolēmumiem. Bet tas, kas pašai nepatīk, ir vismaz audzinoši. Visi “bauriem” domātie likumi gala beigās sit arī pa “kungiem”.

body
body

ministrei gribas”brīž\us”, pat tad, ja tas apdraud apkārtējos. Sievietēm ir tiesības, nekādu sābu. Varbūt to tiesas nolēmumu vajag kādam preses sekretāram pārrakstīt – īsos teikumos, visu tikai ar drukātiem burtiem, nelietot svešvārdus Var taču nākt kāds pretī ministrei? Ne jau nauda tur galvenā – no Saeimas kompensācijā vien var samaksāt pārdesmit šādus sodus gadā tikai priekam vien, nu neaizs vienu reiz uz kadu humpalu bodi

Stienis
Stienis

Un kaut arī šī kundze ir pilnīgi nederīga ministres amatam, šoreiz viņai taisnība – uzlikt sodu šajā gadījumā ir tipisks latvju ierēdniecības formālisms, nepamatota pārcentība. Es ceru, ka tas balles rīkotājs pārsūdzēs sodu un to nemaksās.