No partijas “Konservatīvie” izstājusies lielākā daļa Ventspils nodaļas biedru

JKP

No partijas “Konservatīvie” izstājusies lielākā daļa Ventspils nodaļas biedru, informējis Ventspils domes deputāts, bijušais “Konservatīvo” valdes loceklis un Ventspils nodaļas vadītājs Bruno Jurševics.

Viņš norādījis, ka 22.janvārī 11 no kopskaitā 21 “Konservatīvo” Ventspils nodaļas biedra, parakstot kopīgu iesniegumu valdei, izstājās no partijas.

Bijušie Ventspils nodaļas biedri aicina nemeklēt “zemūdens akmeņus”, jo šis politiskais spēks esot devis labu rūdījumu un iespēju strādāt kopā ar spēcīgiem politiķiem. Tomēr, kā uzsver Jurševics, tagad partija kļuvusi trausla un bez vilkmes.

Lai nepazaudētu “Konservatīvo” cilvēkus un piesaistītu jaunus biedrus Ventspilī, Kurzemē, Rīgā un visā Latvijā, akceptēts kopīgs lēmums un parakstīts protokols par jaunas politiskās biedrības izveidi, kas apvienos cilvēkus ar konservatīvām idejām, lai gatavotos nākamajām pašvaldību vēlēšanām, norāda Jurševics.

Runājot par turpmāko darbu Ventspils domē, kur Jurševics ir vienīgais no “Konservatīvajiem” ievēlētais deputāts, viņš atzīst, ka “Konservatīvie” ir “kā dadzis acī”. “Es turpināšu darbu domē kā līdz šim un sadarbošos ar loģiski domājošiem kolēģiem,” sola Jurševics.

Jau vēstīts, ka šomēnes par lēmumu izstāties no “Konservatīvajiem” paziņoja arī trīs Rīgas domes deputāti, proti, Rīgas vicemēre Linda Ozola, kā arī deputāti Jānis Ozols un Dāvis Stalts. Sākotnēji šai partijai domē bija četri deputāti, no kuriem tagad palicis tikai viens – Valters Bergs, kurš iepriekš paziņoja par izstāšanos no “Konservatīvo” frakcijas, vienlaikus turpinot darboties partijā.

Savukārt “Konservatīvo” priekšsēdētājs Gatis Eglītis uz bijušo biedru aiziešanu reaģēja, paziņojot, ka partijas valde nolēmusi izstāties no Rīgas domes koalīcijas.

Partijas vadītājs solās, ka “Konservatīvie” turpinās strādāt, un partijā notiekot liels pārmaiņu process, lai atgūtu plašākas sabiedrības uzticību un veiksmīgi startētu nākamajās vēlēšanās. “Mēs noteikti būsim redzami un dzirdami” uz Latvijas politiskās skatuves, sola partijas vadītājs, kurš šajā amatā nonāca pēc tam, kad pēc neveiksmīgā starta Saeimas vēlēšanās atkāpās iepriekšējā partijas vadība.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar