Kaimiņš krāpis Daneviču jau pašā attiecību sākumā – ugunsgrēka naktī gulējis ar citu

Jau no paša sākuma Dārtas romāns ar Artusu Kaimiņu nebijis rozēm kaisīts – izrādās, tā vietā, lai dotos uz norunāti satikšanos ar Dārtu, viņš gulējis ar citu sievieti. Tas bijis vakarā, kad deputāta īrētajā dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks un Kaimiņš guva apdegumus.

To Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa dēla māmiņa, aktrise Dārta Daneviča atklājusi sarunā ar Dž. Džilindžeru viņa interneta raidījumā “Dž.Spot”.

Kā zināms, 2019.gada 2. decembrī izcēlās ugunsgrēks mājā Antonijas ielā, un jau tās pašas dienas vakarā kļuva zināms, ka tas noticis Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa īrētajā dzīvoklī. Ugunsnelaimē pats Kaimiņš guva roku apdegumu, bet policija krimināllietu neierosināja.

Kā tagad sarunā ar Džilindžeru atklāj Daneviča, ugunsgrēks notika 2019. gada pirmajā Adventē, kad abi iepriekšējā vakarā bija tikušies, un abiem jau bija radušās simpātijas vienam pret otru. Randiņa noslēgumā abi norunājuši satikties nākamajā dienā, taču Kaimiņš piepeši pazudis un uz ziņām nav atbildējis. Dārta nodomājusi, ka acīm redzot tā īsti nav deputātam iepatikusies un tikai nākamajā rītā ziņās izlasījusi, ka dedzis viņa miteklis. Zvanot Artusam, tālruni pacēlusi cita sieviete – Kaimiņa bijusī.

Divu stundu garajā sarunā ar Džilindžeru aktrise stāsta, ka jau sākotnēji visi pāra kopējie paziņas “neko labu par Artusu nevarēja pateikt”, tomēr viņam izdevies Daneviču nošarmēt, viņa dziļi un patiesi iemīlējusies.

Problēmas mājās sākušās jau drīz vien, taču Daneviča turpinājusi ticēt un mīlēt, arī līdz fiziskai aiziešanai no vīrieša pagājis ilgs laiks. Tas beidzot notika pērnā gada decembrī, un kopš tā laika starp bijušajiem mīlniekiem ir tik saspringtas attiecības, ka tās nu tiek risinātas tiesas zālē. Dārta uzskata, ka viss šobrīd notiekošais ir Kaimiņa atriebība par viņas aiziešanu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
bondars
bondars

Viņš nemaz nav smuks. Resns.

RPal.
RPal.

Tā dāmīte ir bijusi totālā ”sexbadā”…