Drošības dienesti brīdinājuši, ka ir nobijušies no masu nemieriem saistībā ar cilvēkiem, kuri aicina nevakcinēties, apgalvo tieslietu ministrs Bordāns

Šlesera mītiņš
Valsts policijas foto

Pie Covid-19 izplatības pieauguma novedušas arī bailes no masu nemieriem saistībā ar pienākumu vakcinēties, izriet no tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) pirmdien paustā pēc koalīcijas sanāksmes.

Jūlijā un augustā drošības dienesti esot brīdinājuši, ka ir nobijušies no masu nemieriem saistībā ar tiem cilvēkiem, kuri aicina nevakcinēties, apgalvoja tieslietu ministrs. Politiķis pieļauj, ka šī iemesla dēļ arī tika apturēts likumprojekts par nepieciešamību vakcinēties, jo citu pamatojumu viņš neesot saņēmis.

Bordāns uzvēra, ka, viņaprāt, pie pašreizējās situācijas ar Covid-19 izplatību ir novedusi virkne politiķu pieļautu kļūdu, tajā skaitā šī likumprojekta apturēšana.

Viņaprāt, obligāti jānodrošina, ka nekādi ierobežojumi netiek noteikti vakcinētajiem iedzīvotājiem. Vakcinētos nevajadzētu spiest strādāt attālināti, ja vien tā nav lēmis darba devējs, norādīja tieslietu ministrs. Viņš skaidroja, ka tas nepieciešams, lai neatņemtu motivāciju vakcinēties.

Vaicāts par to sīkāk, Bordāns norādīja, ka ir apsverams jautājums par to, vai nevakcinētajiem, kuri atrodas slimnīcā pēc saslimšanas ar Covid-19, būtu jāveic kāds līdzmaksājums.

Politiķis arī atzīmēja, ka vakcinēšanas veicināšanā būtu jāiesaistās nevis politiķiem, bet “cilvēkiem formās” jeb karavīriem, kuri būtu jāiesaista arī potēšanas procesā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: jauns.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar