Deglava tilta slēgšanas sekas – bloķēta uzņēmējdarbība

Deglava tilts

Deglava tilta rajonā apturēta ne vien satiksme, bet arī uzņēmējdarbība. Reizē ar tilta slēgšanu Valsts policija ierobežojusi satiksmi arī Deglava ielā, radot būtiskas neērtības šīs apkārtnes uzņēmējiem.  

Rīgas domes Satiksmes departaments un Būvniecības valsts kontroles birojs joprojām nevar vienoties, kādi atzinumi nepieciešami, lai Deglava tiltu varētu atvērt satiksmei. Tādēļ labākajā gadījumā tas varētu notikt nākamās nedēļas vidū.

Bijušās mēbeļu fabrikas “Teika” teritorijā, Deglava ielā 50, šobrīd atrodas biznesa centrs, kur darbojas vairāki desmiti uzņēmumu – veikali, ražotnes un noliktavas.

Kopš Deglava tilta slēgšanas piekļūšana teritorijai ir apgrūtināta, jo policijas postenis izvietots ne tikai pie paša tilta, bet arī Deglava un Nīcgales ielas krustojumā.

Ielas posms gan nav pilnībā slēgts satiksmei, bet daudzi braucēji, ieraugot norobežojošos konusus un policijas ekipāžu, dodas iepirkties citur.

“Tagad mums saimnieciskā darbība praktiski ir pārtraukta. Parastās dienās mums ir 10 līdz 15, pat 20 apmeklētājiem dienā. Bet vakardien mums bija tikai 2, šodien tikai viens,” stāstīja AS “Elīza-K” valdes loceklis Aleksejs Korockins.

 “Pelnīt naudu nav iespējams, un veikt uzņēmējdarbību arī nav iespējams,” viņš piebilda.

SIA “Baltic Data” vadītājs Aivars Arums savukārt sprieda, ka “būtu ērtāk, ja policija stāvētu pie vārtiem šajā pusē, vai varbūt tikai pie tilta, jo tad nebūtu jāstāsta visiem klientiem, kā šeit tagad var piekļūt vai ienākt. Arī mums pašiem nebūtu katru rītu jārunā ar policiju un jāskaidro, ka šeit strādājam”.

Teritorijas apsaimniekotāju pārstāvis Andris Timulis stāstīja, ka teritorijā ir aptuveni 30 uzņēmumi. “Viņi saskaras ar to, ka darbinieki, kas brauc attālāk, nevar iebraukt auto bezmaksas stāvvietā. Tas ietekmē mūsu klientus, mūsu īrniekus šajā teritorijā. Viņi izsaka neapmierinātību,” atzina Timulis.

Valsts policija skaidroja, ka papildu ekipāža Deglava un Nīcgales ielas krustojumā dežurē, lai laikus brīdinātu autovadītājus, ka tilts ir slēgts un ieteiktu apbraucamos ceļus. Tādēļ tā netikšot pārvietota.

Braucēji, kuri vēlas piekļūt tilta apkārtnē esošajām adresēm, tiek ielaisti pēc saskaņošanas ar policistiem.  

Avots: LTV “Panorāma”

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar