“Četrus gadus deldēt bikses mani neinteresē,” norāda Rajevs pēc vairāku partiju aicinājumiem pievienoties

Igors Rajevs

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām bijušo Latvijas Sauszemes spēku komandieri, atvaļināto pulkvedi Igoru Rajevu vairākas partijas uzrunājušas par pievienošanos savām rindām.

Rajevs aģentūrai LETA skaidroja, ka “uz doto brīdi” neesot nevienas partijas loceklis, tomēr ļoti daudzas partijas vēloties viņu pie sevis.

“Pagaidām es neredzu, ko es iegūstu, pievienojoties šīm partijām. Ja cilvēks ar mani vēlas parunāt, tad es ar viņu parunāju. Es neminēšu, kurām partijām esmu atteicis un nepievienošos. Ar dažām partijām, iespējams, vēl kaut kādā procesā esam, bet pagaidām nekādu lēmumu par to, ka es gribu iesaistīties politiskajā dzīvē, noteikti man nav,” norādīja Rajevs.

Vienlaikus Rajevs nenoliedza, ka partiju interesi viņš drīzāk saista ar vēlēšanos izmantot viņa pašreizējo popularitāti, nevis kā “reālistisku darbību uz nākotni”.

“Ja būs kāds reālistisks redzējums par darbību uz nākotni, es noteikti izskatīšu tādu iespēju. Patlaban es nekur neesmu iesaistījies,” piebilda Rajevs.

Lūgts precizēt, vai viņš neizslēdz startēšanu Saeimas vēlēšanās rudenī, Rajevs atbildēja ar jau zināmo teicienu: “Nekad nesaki nekad”. Vienlaikus viņš esot “vienu stadiju pirms tam”, lai apsvērtu šādu soli.

“Es domāju, vai man vispār tādu iespēju izskatīt. Ar kaut ko nodarboties es, protams, gribu, bet vēlos to darīt uz saviem noteikumiem, nevis partijas noteikumiem. Tikt ievēlētam Saeimā un četrus gadus deldēt bikses, protams, mani neinteresē,” skaidroja Rajevs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: LA.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar