Bijušais politiķis Repše izmisīgi meklē darbu un iestājas zemessargos

Einars Repše

Einars Repše (54) bijis gan Latvijas bankas prezidents, Latvijas Ministru prezidents, aizsardzības ministrs, finanšu ministrs un Saeimas deputāts, bet nu sociālajos tīklos viņš uzstājīgi piedāvā savus darba pakalpojumus, vēsta izdevums “Vakara Ziņas”.

Turklāt tie vēl nav visi jaunumi kādreizējā ministra dzīvē. Repše arī iestājies zemessargos un pat saņēmis atzinības rakstu kā viens no Zemessardzes 54. inženiertehniskā bataljona aktīvākajiem zemessargiem.

Beidzamajā laikā par Einara Repšes gaitām informācija bijusi skopa, te viņš manīts ar ģimeni savā dzīvesvietā Ikšķilē. Citbrīd runāja, ka devies prom no Latvijas ar sievu Rūtu Raginsku-Repši un abu dēlēnu Rihardu Repši. Tad nu situācija mainījusies. Einars Repše sociālajā tīklā «Twitter» aktīvi, un var teikt – pat izmisīgi, meklē darba iespējas: «Meklēju pielietojumu savām zināšanām un pieredzei.»

Lūk, kā Repšes kungs reklamē savus pakalpojumus: «Sniedzu konsultācijas saistībā ar ieguldījumiem uzņēmumu akcijās un foreksā. Vēlaties ietaupīt naudu?! Sazinieties ar mani!» Taču ne visi atzinīgi novērtē viņa pakalpojumus. Aiga Balode ir kritiski noskaņota pret bijušā premjera pakalpojumiem un norāda: «Šis ir labs joks, ņemot vērā, ka pilnīgi nemaz nemācējāt apieties ne ar valsts naudu, ne savas partijas sponsoru naudu.» Cilvēki cenšas noskaidrot arī, cik tad maksā konsultācija pie kādreizējā politiķa, uz ko Repše atbild: «Izmaksas atkarīgas no problēmas rakstura un sarežģītības.»

Tas nav tikai vienīgais jaunums Repšes dzīvē. Viņš arī, kā izrādās, aktīvi darbojas Zemessardzē. Šā gada 10. septembrī Zemessardzes 54. inženiertehniskā bataljona gadadienas pasākumā Ogrē Einars Repše saņēma atzinības rakstu kā viens no bataljona aktīvākajiem zemessargiem. Fotogrāfijās Einars lepni paceltu galvu smaida un ir gandarīts par piešķirto novērtējumu.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Vakara Ziņas

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ķengu raksts
Ķengu raksts

Repše zemessargu sarakstos ir bijis visu laiku. Cita lieta vai aktīvs. Tā kā, cien. lasītāj, ar tevi cenšas manipulēt.

kalašnikovs
kalašnikovs

Šo smadzeņu kropli tikai par sētnieku!

Tumba
Tumba

Nu mani un vēl daudzus viņš krīzes laikā apzaga līdz apenēm. Es te runāju par pabalstu aprēķinu drastiskajām izmaiņām.

Junis
Junis

Tā tam idiotam vajag! Par to stagnāciju kura bija viņa premjerēšanas laikā. Lai iet tagad un dzīvo no bezdarbnieka pabalsta!

Jēkabs
Jēkabs

Būšu gandarīts, ja tas jefiņš sāks dzīvot (eksistēt) no pensijas! Lai izjūt to, ko jūt mūsu pensionāri. Kā tādu aunu ievēlēja par premjeru? Tādi paši 100 stulbeņu!

Pauls
Pauls

Skaidrs, ka spriestspēja Jums ir kā 5 gadīgam bērnam. Pirmkārt, Ŗepše saņems “nedaudz” atšķirīgu pensijas pabalstu, tāpēc izbaudīt “vidējā” pensionāra dzīvi Latvijā – maziespējami.
… Nav jēgas

...Džigits...
...Džigits...

Vai “Jūs” viņam ticat?…

...Džigits...
...Džigits...

… es viņam ne ticu ! Tas nav tā , kā staigāt pa tilta margām(kam vajag tas sapratīs)! Viņam naudas,kā spaļu,pa visu pasauli nobāzis!Varbūt kādu asaru nobērs,nav par ko “dzīvot”?Pēc tāda amata kāds bija viņam, naudas pietiks “harēmam”, un viņu pēcnācējiem!Saldi dziedi cielaviņa ! …

Sad life
Sad life

Pilnībā piekrītu, kad Repšes kungs aizies pencijā, tad viņam tur viss būs lieliski. Viņš ir augsta statusa cilvēks, šādi alfas parasti nekrīt dubļos…
Kāpēc man neiedeva miljonu, bet viņam saziedoja? Nav dodīgi. Žēl, ka neesmu Antikrists, es ar prieku un gandarījumu izpildītu misija pat bez maksas…. Tikai pēc tam man vienam negribas palikt uz Zemes, tāpēc portālu uz paši ziniet kurieni vajag…

zxc
zxc

Džigit, marsietis visu paspēja nospēlēt amerikosu biržā, cenzdamies nopelnīt uz akciju spekulācijām…