Abonenti bez avīzēm un žurnāliem nepalikšot, saka Siliņa. MK skatīs, kā kompensēt abonētās preses piegādes izmaksas

Foto: Gatis Rozenfelds, Valsts kanceleja

Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) vietnē “X” apstiprinājusi, ka valdībā tiks skatīts, kā kompensēt abonētās preses piegādes izmaksas, vēsta Jauns.lv.

“Man ir svarīgi, lai preses abonenti nepaliktu bez saviem izdevumiem un lai mediji saņemtu nepieciešamo atbalstu, kas nodrošina kvalitatīvu informāciju visā Latvijā. Tāpēc Ministru kabinetā skatīsim kompensācijas abonētās preses piegādes izmaksu segšanai. Satiksmes ministram nepieciešams nākt klajā ar skaidru un ilgtspējīgu risinājumu,” raksta premjere.

Jāatgādina, ka runa ir par grozījumiem MK 2022. gada 14. jūlija noteikumos Nr. 463 “Abonēto preses izdevumu piegādes pakalpojumu apmaksas kārtība”, par ko atbild “Progresīvo” Ata Švinkas vadītā Satiksmes ministrija.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Subscribe
Paziņot par
guest

1 Comment
jaunākie
vecākie populārākie
Inline Feedbacks
View all comments
Railway child
Railway child
3 m. atpakaļ

Jā, jā par to atbild svinarņiks… Bet tā atbilde skan – ejiet kakāt. Ko nu? ;-)