Šķipsniņa marihuānas katram viesim – Saseksas hercogienes tēvs atklāj Meganas pirmo kāzu detaļas

Tagadējās prinča Harija laulātās draudzenes, Saseksas hercogienes tēvs Tomass Mārkls  plašsaziņas līdzekļiem atklājis dažas interesantas Meganas pagātnes detaļas.

tomass-markls

Kā pastāstījis Tomass, pirms Megana satikusi princi Hariju, viņi ar Meganu bijuši ļoti tuvi. Tēvs turklāt visādi atbalstījis meitu viņas pirmajās kāzās ar producentu Trevoru Engelsonu. Kā pierādījumu tam Meganas tēvs žurnālistiem rādījis fotogrāfiju, kas uzņemta meitas pirmās laulības reģistrācijas laikā Jamaikā.

Vīrietis stāstījis, ka kāzās bijuši simts lūgti viesi, un katram no viņiem tikusi jaunlaulāto īpaša dāvana – maisiņš ar marihuānu.

megana

“Tas ir pretlikumīgi, taču tikai ne Jamaikā. Tur visi pīpē zālīti. Personīgi es marihuānu nelietoju. Cik zinu, arī Megana ne, tāpēc savu dāvanu es atdevu kādam no kāzu viesiem”.

megana

Trevors un Megana iepazinās un sāka romantiskas attiecības 2004. gadā. Pēc sešiem gadiem – 2010. gadā – pāris saderinājās.

Gadu vēlāk, 2011. gada 10. septembrī, abi apprecējās. Taču Meganas pirmā laulība ilga vien divus gadus – 2013. gada augustā pāris oficiāli izšķīrās.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar