Marihuāna un sekss katru dienu – labākās zāles pret visām slimībām

marihuāna un sekss

Ratdžeras Universitātes pētījumos pierādīts, ka marihuānas pīpēšana un nodarbošanās ar seksu katru dienu ir labākās zāles pret visām iespējamām slimībām.

Atslābināšanās, ko garantē marihuānas smēķēšana un baudījums, ko sniedz sekss. Tieši šāda kombinācija ir labāka par sporta zāles apmeklēšanu. Tāpat arī labāka par klasiskajām prāta spēlēm (piemēram, krustvārdu mīklu minēšana).

Pētījumu vadījis zinātnieks Berijs Komisaruks.  Viņš jau gadiem ilgi pievērsies tieši sievietēm. Zinātnieks pēta viņu psihi, bet galvenokārt – seksualitāti un orgasma veidus.

Arī šajā pētījumā piedalījušās tieši sievietes. Viņām veikta magnētiskā rezonanse maksimālajā baudas un maksimālajā atslābuma brīdī.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots:  skaties.lv
 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Dairis
Dairis

Kāds tur seks. Kad iepipeju viss pie d… Arī seks.

Heins
Heins

Nez ka ar petijumu, bet sanacis dzive shos abus apvienot unn… tas bija labakais sekss, kadas izjutas!!
Kad dakteri nejauks zali ar spaisu? Kad aizliegs tabakas iztradajumus (jaa, ne jau tabaku, kura nav cigaretes) in alkoholiskos dzerienus? Kad!? Kapec neaizliedz?

Sigurds Andrievs Niedra
Sigurds Andrievs Niedra

1) Kurā valstī atrodas Universitāte ar nosaukumu Ratdžeras Universitāte? 2) Kurš zinātnieks veica pētījumus, un kā tieši viņš nonāca pie šādiem secinājumiem? 3) Kāda ir atšķirība starp medicīnisko marihuānu un marihuānu ko pīpē parastā latviešu sabiedrība jeb zālīte? 4) Izstāstiet sabiedrībai kā notiek zinātniskie pētījumi un kā notiek “ātrie pētījumi”! Jurģi, respektēšu, ja nākošajā rakstā par marihuānu atbildēsi uz šiem tik svarīgajiem jautājumiem, pieliekot klāt vēl pie tam populārāko zinātnieku vārdus un uzvārdus kuri apgalvo, ka marihuāna ir nekaitīga! Ja, kas es esmu par Legalizāciju, bet ne par tumsonīgu rakstu veidošanu uz melīgiem, nepamatotiem faktiem. Šādi balstītu rakstu publikācija var… lasīt vēl »

Heins
Heins

Es nezinu ka bus Jurgim, bet varu pateikt priekshaa – ja rokas nav abas kreisas atradisi atbildes pats nevis barosies, ka nodzerties ir ok, bet brivdienas uzkupinat ir slikti!
1) Google palidzes ar valsti, starp citu, lielakas programmas ir Kanada, Izraela!
2) Ir brivpratigie…
3) mesiciniskajai ir CBD augsts un THC zems!
4) diezgan intiimi…

Brendons Brendonam
Brendons Brendonam

Nu baigais prokurors ;D