Zatlers: No Ukrainas jāizved pilnīgi viss Krievijas karaspēks, lai karš Eiropā neatkārtotos

Valdis Zatlers

Vienīgais veids, kā panākt, lai ilgtermiņā karš Eiropā neatkārtotos, ir pilnīgi visu Krievijas karaspēku izvešana no Ukrainas, intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” sacīja bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Bijušais prezidents norādīja, ka šāds mērķis ir jāsasniedz Eiropas valstīm, NATO valstīm un visai Rietumu pasaulei. Zatlers piebilda, ka arī Krievijas runas vīri sāk publiski atzīt, ka šis karš nav tikai pret Ukrainu, bet ir karš pret Rietumiem.

“Karš būs ilgāks, ne tikai kā to cerēja Putins, bet arī kā to cerējām mēs,” atzina bijušais prezidents. Tāpat viņš piebilda, ka šis mēnesis parāda, – miera sarunas ir dekoratīvas un butaforiskas, karš ies līdz uzvarai.

Krievijas lielo nežēlību Zatlers skaidroja, pirmkārt, ar dusmām, ka visi politiskie un militārie plāni esot izgāzušies. “Dusmas tiek izgāztas pret pilsētām, cilvēkiem, tā nežēlīgā brutalitāte jau nāk no paša Putina,” uzsvēra Zatlers.

Viņš gan prognozēja, ka tuvākajā laikā nekāda Krievijas atmošanās nenotiks un kara sākumā paustās cerības, ka Krievijas sabiedrībā uzvarēs veselais saprāts un “ņems virsroku”, nepiepildīsies.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


9
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Skaidrīte Levana
Skaidrīte Levana

Kāds tu biji ārsts nezinu, bet prezidents tu biji nekāds! Un vēl pietiks dzīvot uz tautas rēķina!

Gada glezna
Gada glezna

Jāatzīst, ka Putins tomēr nav pietiekami enerģisks.
Pēdējais laiks. Korsikai ir jāatdalās no Francijas.
Galu galā Korsika ir kopš laiku laikiem Krievijas vitāli svarīgo ģeopolitisko interešu lokā.

Pēc iespējas ātrāk Korsikā jāriko “referendums” pēc Krimas parauga par Korsikas atkalapvienošanos ar Krieviju.

reņģe
reņģe

zatler, šo jautājumu vislabāk risina aploksnes!

Fedja
Fedja

Re, kā krievnacisti sašūmējušies-viss karaspēks jāizved!
Jāizved, noteikti čupām, ja paši neaizbrauks!

Stienis
Stienis

Cienījams ārsts, bet kā prezidents un valstsvīrs – apaļa nulle. Viņa viedoklis man ir pilnīgi vienaldzīgs.

Fedja
Fedja

Viņš teica: jāizved pašizkrāvējos.

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Gudrs cilvēks. Reformu partija cìtìgi lobēja naudas atmazgātāju intereses. Valdis izprot, ka Latvijas veiksmes formula ir “Latvija – Rosijas ofšors”. Arī Vaira to saprot. Tāpēc vaira un zatlers mēdijos tik var kauko komentēt. Tiem, kas to nesaprot (Bērziņš, Vējonis, Ulmanis) vārds nav jādod.

zatlera perdeļu partija
zatlera perdeļu partija

Jā.. Nepateicība un nepastāvība. Cik ātri aizmirst tauta savus varoņus. Mēs panācām termiņuzturēšanās atļaujas naudas atmazgātājiem. Vēl nesen Slaviku cēla saulē. Nu i viss aizmirsts. Atļaujas esot jāsaglabā tikai humāniem mērķiem! Nē nu protams visi pacani jau nopirka. Var jau atcelt. Bet, pati attieksme..

sunc
sunc

Zatleram apkārt kā politiķim tolaik nestaigāja vietējie partejnieku sponsērātāji naudas maisi lobbētāji un visādi konsultanti. Nebija varas pār medijiem un infopasniedzējiem, sabiedrības izglītošanai kurus vēl mūsdienās sauc” gudrais latviešu vēlētājs” !!!