Zalužnijs atcelts no Ukrainas armijas virspavēlnieka amata

Ukrainas armijas virspavēlnieks Valērijs Zalužnijs, kurš vadījis cīņu pret krievu iebrucējiem kopš atkātotā iebrukuma sākuma 2022.gada februārī, atcelts no līdzšinējā amata, ceturtdien paziņojis aizsardzības ministrs Rustems Umerovs un par to ziņo portāls Jauns.lv.

“Šodien pieņemts lēmums mainīt Ukrainas bruņoto spēku vadību. Esmu sirsnīgi pateicīgs Valērijam Fjodorovičam (Zalužnijam) par visiem viņa sasniegumiem un uzvarām,” sociālās saziņas vietnēs pavēstījis Umerovs.

Neilgi pēc tam prezidents Volodimirs Zelenskis paziņoja, ka virspavēlnieka amatā iecēlis līdzšinējo sauszemes spēku komandieri Oleksandru Sirski.

Vienlaikus Zelenskis izteicies, ka vēlas, lai Zalužnijs paliek viņa komandā.

Tikmēr Zalužnijs atzinis, ka pienācis laiks mainīt militāro stratēģiju karā pret Krieviju.

“2022.gada uzdevumi atšķiras no 2024.gada uzdevumiem. Tāpēc ikvienam arī jāmainās un jāpielāgojas jaunajai realitātei,” pēc atcelšanas no amata, par kuru baumas klīda jau labu laiku, izteicās Zalužnijs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Hallo, puaro
Hallo, puaro

“…pret krievu iebrucējiem kopš atkātotā iebrukuma sākuma 2024.gada februārī,”
Nu jau, tas gadaskaitlis, tāds aplams…