Eiropas līderi nosoda Putina lēmumu atzīt Donbasa “republikas” un sola, ka tas “nepaliks bez atbildes”

Emanuels Makrons

Francijas prezidents Emanuels Makrons, Vācijas kanclers Olafs Šolcs un ASV prezidents Džo Baidens pirmdien nosodīja Krievijas prezidenta Vladimira Putina lēmumu atzīt tā dēvētās Doņeckas un Luhanskas “tautas republikas” par “neatkarīgām” valstīm un solīja, ka šis solis “nepaliks bez atbildes”.

“Visi trīs sarunu dalībnieki bija vienisprātis, ka šāds Krievijas solis ir Minskas vienošanos skaidrs pārkāpums. Vācija, Francija un ASV stingri nosoda Krievijas prezidenta lēmumu. šis solis nepaliks bez atbildes,” paziņoja Vācijas valdības preses sekretārs Štefens Hebeštreits.

Makrons, Šolcs un Baidens arī solīja nemazināt savu uzticību Ukrainas teritoriālajai integritātei un suverenitātei.

Viņi atzinīgi novērtēja Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska savaldīgo reakciju uz notikumu attīstību un piebilda, ka viņi “darīs visu, kas ir viņu spēkos, lai novērstu tālāku situācijas eskalāciju”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Šveiks
Šveiks

Atbildētājs…mērkaķis tāds. Ne tu pisējs ne karognesējs.

Protams
Protams

Vienkārši-ukrainim jānovāc tas Kremļa īskāju duraks un Pasaulē iestāsies miers.

Penis Lukovičs
Penis Lukovičs

Paskatamies flighradar24 un redzam ka visu laiku notiek reisi ar Maskavu. Kur sankcijas? Privātie Embraer lido pāri Latvijai, nezkapēc metot līkumu ap sev draudzīgo Baltkrieviju. Maskava-Berlīne, Maskava-Brisele, u.t.t.
KUR SANKCIJAS?

Stienis
Stienis

Šitie pajoliņi vispirms varētu pārstāt pirkt krievu naftu, gāzi un ogles.