Seksuālie uzbrukumi sievietēm varēja būt plānoti, atzīst Vācijas tieslietu ministrs

seksuālie uzbrukumi sievietēm

Seksuālie uzbrukumi sievietēm Vācijā un citās Eiropas pilsētās Jaungada svinību laikā varētu būt apzināti plānoti, svētdien paziņojis Vācijas tieslietu ministrs Heiko Māss.

“Lai tāds cilvēku pūlis satiktos un izdarītu šādus noziegumus, tam būtu jābūt kaut kā izplānotam,” viņš sacīja izdevumam Bild am Sonntag.”Neviens man neiestāstīs, ka tas netika koordinēts vai plānots. Pastāv aizdomas, ka tika izraudzīts īpašs datums un [izmantota] paredzamā cilvēku pulcēšanās.”

Pēc ministra teiktā, ja šīs aizdomas apstiprināsies, notikušais iegūs jaunu pavērsienu.

Atsaucoties uz konfidenciāliem policijas ziņojumiem, izdevums vēsta, ka daži ieceļotāji no Ziemeļāfrikas sociālajos tīklos izplatījuši aicinājumus Vecgada vakarā pulcēties Ķelnē. Atsaucoties uz šiem pamudinājumiem, turp devušies jauni vīrieši ne tikai no Vācijas, bet pat no Francijas un Beļģijas.

Ķelnes policija informējusi, ka reģistrētas kopumā jau 379 dažādas apsūdzības par Vecgada vakarā pieredzēto vardarbību, sākot no zādzībām un uzmākšanās gadījumiem līdz pat divām izvarošanām, un lielākā daļa aizdomās turēto ir bēgļi vai nelegālie imigranti no Ziemeļāfrikas valstīm.

Kancleres Angelas Merkeles piekoptās “atvērto durvju” imigrācijas politikas pretinieki tikmēr arvien uzstājīgāk norāda, ka tieši nekontrolētās imigrācijas dēļ Ķelnē un arī citās Vācijas pilsētās notika seksuālie uzbrukumi sievietēm.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Avots: Bild am Sonntag

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar