Robežsargi: Imigranti pie Latvijas robežas Baltkrievijas pusē atvilkuši divu cilvēku ķermeņus bez dzīvības pazīmēm VIDEO

Latvijas robežas tuvumā Baltkrievijas pusē imigranti nogādājuši divu cilvēku ķermeņus bez redzamām dzīvības pazīmēm, vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook Valsts robežsardzes lapā.

‼️Imigranti uz robežu nogādā divu cilvēku ķermeņus bez redzamām dzīvības pazīmēm Šodien. 27.oktobrī, veicot robežas uzraudzību, valsts robežas tuvumā Baltkrievijas pusē novērota personu grupa, kura uz paštaisītām nestuvēm pārvietoja gulošu cilvēku. Lai novērstu iespējamu nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu, robežsargi devās uz notikuma vietu un kļuva par aculieciniekiem, kā Latvijas -Baltkrievijas robežas tuvumā tiek atnests un atstāts guļam uz zemes viens cilvēks un pēc brīža viņam blakus novietots arī otrs cilvēks bez redzamām dzīvības pazīmēm. Šobrīd tiek veikta minētās grupas novērošana un situācijas monitorēšana.

Posted by Valsts robežsardze on Piektdiena, 2023. gada 27. Oktobris

Veicot robežas uzraudzību, valsts robežas tuvumā Baltkrievijas pusē tika novērota personu grupa, kura uz paštaisītām nestuvēm pārvietoja gulošu cilvēku. Lai novērstu iespējamu nelikumīgu robežas šķērsošanu,  robežsargi devās uz notikuma vietu un kļuva par aculieciniekiem, kā Latvijas -Baltkrievijas robežas tuvumā tiek atnests un atstāts guļam uz zemes viens cilvēks un pēc brīža viņam blakus novietots arī otrs cilvēks bez redzamām dzīvības pazīmēm.

Pašlaik tiek veikta minētās grupas novērošana un situācijas monitorēšana.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
tikai mieru
tikai mieru

Tie ir Lukašenko aicināti viesi, tie ir viņa atbildība. Latviešu uzdevums ir sargāt mūsu robežu.

Trimbdadūrs
Trimbdadūrs

Bet var arī tos mērkaķus savākt un aizlidināt uz izcelsmes valsti. Tas izmaksās lētāk nekā 3 gadus “stingri monitōrēt.”
Un Lukašenkam ievest nākamos izmaksās 2reiz vairāk, jo jālido baigais līkums.

Lawyer
Lawyer

Riskanti. Vinjiem var nebuut dokumentu, vai arii tie var izraadiities viltoti vai zagti. Ej nu aizlidini…. Es ieteiktu miinas…. ;-)