Mūrniece: Pēc manas informācijas, daudzi migranti izvietoti ekskluzīvos apstākļos Iekšlietu ministrijas rehabilitācijas centrā Jūrmalā

Bēgļu izmitināšanas centrs “Mucenieki” šobrīd ir pārpildīts, un daudzi migranti izvietoti un dzīvo ekskluzīvos apstākļos Iekšlietu ministrijas rehabilitācijas centrā Jūrmalā, RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” teica bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece, atsaucoties uz viņas rīcībā esošo informāciju.

Mūrniece gribētu, lai Iekšlietu ministrijas amatpersonas to paskaidrotu – vai tā tiešām ir taisnība un, ja ir, tad prasītos komentārs.

“Pēc manā rīcībā esošās informācijas daudzi ir izvietoti Iekšlietu ministrijas rehabilitācijas centrā Dzintaros. Ja mēs sagādājam ekskluzīvus apstākļus bēgļiem, iespējams, uz iekšlietu sistēmas darbinieku rēķina, tad, protams, daudzi gribēs pie mums ieviesties un dzīvot labos apstākļos,” sacīja bijusī ministre.

Viņa piebilst, ka gan situācijā uz robežas, gan bēgļu kontekstā, no ministrijas puses valda nekonsekvence.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: RigaTV24

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Savējie
Savējie

Droši vien tie te, kurus spec.evakuēja, 8 ģimenes vai ap..

Jezups
Jezups

Ie m Golubeva , tavs komentārs , jo ,klusēšana ir piekrišana ?