Izraēlas mediji: Pēc Lavrova izteikumiem par Hitlera “ebreju asinīm”, saglabāt neitralitāti Krievijas-Ukrainas karā vairs neizdosies

Sergejs Lavrovs
Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs

Pēc Krievijas ārlietu ministra Sergeja Lavrova nesenajiem izteikumiem par Hitlera “ebreju asinīm” un tai sekojušās Izraēlas vadības reakcijas saglabāt neitralitāti Krievijas-Ukrainas karā Izraēlai vairs neizdosies, norāda Izraēlas mediji.

Atbildot uz jautājumu, kā iespējams apsūdzēt Ukrainu “nacifikācijā”, ja tās prezidents ir ebreju izcelsmes, Lavrovs intervijā Itālijas telekanālam sacīja, ka arī Hitleram ir bijušas “ebreju asinis”, bet vēlāk piebilda, ka “paši dedzīgākie antisemīti parasti ir ebreji”.

Pēc šīs intervijas pārraidīšanas Izraēlas premjerministrs Naftali Benets Lavrovu apsūdzēja melos un paziņoja, ka ir nepieļaujami izmantot holokausta traģēdiju politiskiem mērķiem.

Izraēlas laikraksts “Jerusalem Post” tagad raksta, ka pēc Lavrova izteikumiem Izraēla, kas līdz šim centusies karā saglabāt neitralitāti, vairs to darīt nevar.

Kaut arī Izraēla ir ieinteresēta atklāti neiestāties pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, tā vienlīdzīgā mērā ir ieinteresēta, lai, pretdarbojoties Putina karam Ukrainā, stingri nostātos demokrātisko Rietumu un brīvās pasaules pusē, skaidro avīze.

Izraēlas premjera reakcija uz Lavrova izteikumiem, kā arī Krievijas vēstnieka izsaukšana uz Izraēlas Ārlietu ministriju signalizē, ka Izraēla karā atbalsta Ukrainu, norāda “Jerusalem Post”.

Cits Izraēlas laikraksts “Haaretz” publicējis Amerikas Ebreju komitejas komentāru: “Mēs vairākkārt esam runājuši par denacifikācijas nepieciešamību – Maskavā, nevis Kijivā.”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Vot tā
Vot tā

Vai tad Putina māte nebija ebrejiete? Putins arī pa pusei ebrejs.

Mozes
Mozes

Lavrova darbs – runaat to, ko liek. Tas pirmkaart. Stulbs vinjsh galiigi nav, citaadi jau neatrastos tur, kur atrodas. Tas otrkaart. KURSH liek un kaapeec – taa nu nav goju kompetence. Tas treshkaart… -)

Tince
Tince

Tagad arī Izarēla saprot, kas mūžīgās astes lub ncināšana te nav pareizā izvēle. Varbūt laiks apzināt krievu amigrantus Izarēlā un pārjautāt reālijas Vai šādai Krievijas valstij ir tiesības uz eksistenci?

Latvietis
Latvietis

Vēl jautājums,
vai Lavrovs pats slēpjoties zem kriefiska uzvārda nav ēbrejs..
Jo pēc izteikti līkā deguna,
varētu apšaubīt viņa krievisko izcelsmi!!

Skolnieciņš
Skolnieciņš

toldot.com/life/lnames/

zinātāja
zinātāja

Šitais zirgu galva,lavrovs, ir melīgs , pretīgs vecis.

vecā vīzda freiberga hermanoviča
vecā vīzda freiberga hermanoviča

Man ir kanādas indiāņu asinis. Eskimoss

levitkucins
levitkucins

Es ir lietuvas kunigaitis

de facto
de facto

Lavrovs aizmirsa, ka likt visai pasaulei virsū “lielo mīksto” vairs nebūs iespējams

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Ebreji nav visa pasaule.Vienkārši ebreji pēc otrā pasaules kara privatizēja un monopolizēja žēlsirdības tirgu visā pasaulē. Holokaustā cieta arī romi, invalīdi neatkarīgi no etnosa un LGBT+ kopienas pārstāvji/pārstāves.
Ar cieņu pret daudzdievību un ticības brīvību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš